Mariners promote pitching prospect Matt Brash as rookies continue to fuel Seattle’s wild-card push

0 0

Getty Resimleri

Seattle Mariners, Amerikan Ligi’nin ikinci wild-card noktası için Boston Red Sox’u (şu anda 1 1/2 maç geride bırakıyorlar) kovalayarak dört büyük Amerikan profesyonel sporunda en uzun playoff kuraklığını sona erdirmeye çalışıyor. Salı gecesi Oakland Athletics’e karşı oynanan maçla başlayarak, Mariners farkı kapatmak için ek yardıma sahip olacak. Bunun nedeni, Mariners’ın Salı günü sağ elini kullanan Matt Brash’i majörlere terfi ettireceklerini açıklamasıydı.

23 yaşındaki Brash’in Salı günkü oyuna başlaması beklenmiyor. Bununla birlikte, kısa bir dinlenme sırasında başını sallayacak olan Tyler Anderson’ı rahatlatabilirdi. Mariners, Brash’i ilk olarak 2020 takas süresinde San Diego Padres’ten Taylor Williams’ı rahatlatan bir anlaşmayla satın aldı. Williams o zamandan beri Padres için sadece altı vuruş yaptıktan sonra atama için belirlendi; Bu arada Brash, zaten birçoğuna sahip olan bir franchise için başka bir ilgi çekici kol olarak ortaya çıktı.

Bu sezon High- ve Double-A arasında ayrılan 20 maçta (19’u start aldı), Brash 2.31 ERA kaydetti ve yürüyüş başına yaklaşık üç gol attı. Teslimatının (ki bunda bir miktar Max Scherzer var) ve vücudunun (geçmişte sakatlık sorunları yaşadı) uzun vadede başlamasına izin verip vermeyeceğini göreceğiz; en azından, ortalamanın üzerinde bir hızlı top-kaydırıcı kombinasyonu sayesinde kaliteli bir rahatlatıcı olmalıdır.

Mariners, Red Sox’u geçip Ekim’e yetişecekse, muhtemelen bunu Brash gibi gençlerin sırtında yapacaklar. Dış saha oyuncusu Jarred Kelenic Eylül ayında sıcaktı ve 14 iç saha koşusunun yedisinde .250/.327/.557 vuruş yaptı. Bu arada çaylak sağ kanat oyuncusu Logan Gilbert, Çarşamba günü startına 2.93 ERA ve ilk beş Eylül’de 4.0’ı aşan bir grev-yürüme oranı ile başlayacak.

Mariners bir bütün olarak Eylül ayında 24 yarışmanın 16’sını kazanarak alev aldı. Öyle olsa bile, geri dönüş yapan Mariners’a karşı ihtimaller var: Seattle, SportsLine’ın en son simülasyonlarının sadece yüzde dördünde sezon sonu yaptı.

#Mariners #promote #pitching #prospect #Matt #Brash #rookies #continue #fuel #Seattles #wildcard #push

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: