Michigan State football recruiting: Four-star athlete Dillon Tatum commits to Spartans on CBS Sports HQ

0 3

247Spor

Dört yıldızlı atlet Dillon Tatum, 2022 Sınıfı’nın 266 numaralı genel adayı, Çarşamba akşamı CBS Sports HQ’da Michigan State ve teknik direktör Mel Tucker’a olan bağlılığını yaptı. Tatum, Spartalıları Michigan, Tennessee, Baylor, Georgia ve Iowa’ya tercih etti.

Tatum, “Bu bir lütuf. Maçlar kazanacağım, Big Ten şampiyonluğu kazanacağım ve bir ulusal şampiyonluk kazanacağım.” dedi. “Antrenör ekibinin sevgisini ve tutkusunu hissettim… Michigan State’deki bir kampa gittim ve Mel Tucker bana kişisel olarak koçluk yaptı.”

West Bloomfield (Michigan) Lisesi’nden 5 fit-11, 190 librelik Tatum, ülkedeki 13 numaralı atlet ve Michigan eyaletinde beşinci sırada yer alan bir oyuncu. Lisede geri koşu, slot alıcısı, güvenlik ve köşe oyuncusu oynadı, ancak üniversiteye geldiğinde defansif olması bekleniyor.

247Sports için ulusal işe alım analisti Allen Trieu, Tatum hakkında şu keşif raporunu verdi:

Özel takımlarda geri koşu ve hücumda güvenlik ve köşe vuruşlarından savunmada köşe vuruşlarına kadar her yerde oynadı. Üniversitede büyük olasılıkla bir nikel köşesi olarak projeler. Koşu parkuru var ve iyi sonuçlar aldı ve bu onun düz çizgi hızında, aynı zamanda kondisyonunda ve lisede üç aşamayı da oynayabilmesinde ortaya çıkıyor. İyi top becerileri gösteriyor ve güvenlik noktasından pas aldı. Adam oynayabilmek için kısa alan çabukluğu ve seğirmesi vardır. Fiziksel olarak konuşursak, o büyük değil, aynı zamanda cılız da değil. Bir okulun ona saldırgan bir görünüm vermesi imkansız değildir, ancak büyük olasılıkla savunma oynaması ve özel takım oyuncusu olması muhtemeldir.

Tatum, mevcut işe alım döngüsü sırasında Michigan State’e taahhütte bulunan 20. oyuncu. 247Sports Class of 2022 aday sıralamasında adına dört yıldız eklenmiş beşinci oyuncu.

#Michigan #State #football #recruiting #Fourstar #athlete #Dillon #Tatum #commits #Spartans #CBS #Sports

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: