Vatanseverlerden Josh McDaniels ‘çok etkilendi’ ama Tom Brady’nin Buccaneers ile olan başarısından ‘şaşırmadı’

0 0

James Lang-USA BUGÜN Spor

Tom Brady’nin bu Pazar Patriots ile yüzleşmek için Foxborough’a dönüşü, New England’ı ve muhtemelen tüm NFL’yi heyecanlandırdı. Bu oyunun hype sadece biz başlama yaklaştıkça artacak. çünkü bu çağlar için bir birleşme ve muhtemelen tüm zamanların en çok beklenen normal sezon oyunlarından biri. Doğal olarak, Brady’nin franchise ile yirmi yıl geçirdiği göz önüne alındığında, Vatanseverlerle görev süresi boyunca kurduğu birçok ilişki var. En dikkat çekici olanlardan biri, Brady’nin bu hafta sonu eski arkadaşıyla yüzleşmekten heyecan duyan saldırgan koordinatör Josh McDaniels ile olan akrabalığıydı.

McDaniels, Brady’nin dönüşü hakkında “Çok eğlenceli olmalı,” dedi. “Açıkçası çok iyi arkadaşız ve yakınız ve bu asla değişmemeli. Yarışmak için heyecanlı olacağını ve buraya gelip kazanıp en iyi oyununu oynamaya çalışacağını biliyorum. Aynı şeyi denemeye ve yapmaya hazırlanıyoruz. Eskiden koçluk yaptığımız birçok insana, koçluk yaptığım birçok koçlara karşı koçluk yaptım.Oyuna duygusal olarak her zaman ek bir duygu vardır.Bu oyunun herhangi bir şey olmasını beklemezdim. farklı. Pazar gecesi atmosferin nasıl olacağını biliyorum. Gitmeye hazır olacağını biliyorum, gitmeye hazır olacağımızı biliyorum. Umarım sezonun en iyi performansını ortaya koyabilir ve orada rekabet edebiliriz. Kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Tabii ki, McDaniels’in bu eşleşme için elinde çok fazla şey var, çünkü ilk üç maçta maç başına ortalama 362.3 pas yardası alan Brady ve Buccaneers’a ayak uydurmak istiyorsa New England’ın hücumunu yapması gerekecek. haftalar.

Ve Brady sadece bu sezon başarıya ulaşmadı; Gillette Stadyumu’na, geçen yıl Bucs’ın bir üyesi olarak çıktığı ilk sezonunda şampiyonluğu kazanan Super Bowl MVP’si olarak gelecek.

McDaniels, Brady’nin Tampa’daki başarısı hakkında “Süper etkilendim, şaşırmadım – bence bu ikisi arasında bir fark var” dedi. “Bu oyunda hiçbir şeyi başarma konusunda asla onun yanından geçmem. Oraya gidip onların oynadığı futbol stiline alışması ve oynaması ve oynaması beni hiç şaşırtmıyor. hem de çalıyor.İş ahlakı onun pek çok şeyi başarmasına izin veriyor.Oraya gitmesine kesinlikle şaşırmadım ve ondan ne yapmalarını isterlerse alacaktı, elinden gelenin en iyisini nasıl yapacağını öğrenecekti. muhtemelen yap ve sonra bunu başarmayı başar. Bu beni hiç şaşırtmıyor. Onun, ailesi ve kariyeri için mutluyum ve Pazar günü onunla rekabet etmeyi dört gözle bekliyorum.”

Vatanseverler ve Korsanlar, “Sunday Night Football”da bu primetime karşılaşmasını ET 20:20’de başlayacak.

#Vatanseverlerden #Josh #McDaniels #çok #etkilendi #ama #Tom #Bradynin #Buccaneers #ile #olan #başarısından #şaşırmadı

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: