2021 NFL çaylak QB’lerini derecelendirme: Trey Lance, 3. Hafta için geçer not alan tek ilk tur oyuncu

0 0

2021 NFL sezonunun 3. Haftası resmen kitaplarda ve bu yılın ilk tur oyun kurucularının beşi, farklı kapasitelerde de olsa bu yılın başlarında sahayı gördü. Bu, en iyi çaylak sinyal arayanların stokunu alma zamanının geldiği anlamına geliyor. Maçların üçüncü haftasından sonra değerini kim geliştirdi? 14 tane daha varken kim biraz daha sallantılı görünüyor?

Sorduğunuza sevindik. 3. Hafta performanslarına göre bu yılın en iyi ilk yıl QB’lerinin her birini şu şekilde derecelendireceğiz:

İstatistikler: 22 / 34 (%64.7), 219 yard, 1 TD, 2 INT, 68.1 derece

Bu sayılar – kendi başlarına kötü – Arizona’ya karşı kazanılabilir bir oyun olarak başlayan oyunda Lawrence’a dört top kaybı veren iki kayıp fumble’ı içermiyor. 1 Numaralı seçimle ilgili her konuşmanın başında, Jacksonville’in yeniden inşa edildiğini ve Lawrence’ın Marvin Jones’a verdiği tek gol pasında gerçek bir NFL dokunuşu gösterdiğini hatırlatması gerekiyor. Ancak bu 3. Hafta gezisi tek başına umut verici olmaktan çok endişe vericiydi. Clemson ürünü hala oldukça çılgın görünüyor, bu anlaşılabilir ancak şu anda kazanan bir formül değil.

İstatistikler: 19 / 35 (%54,3), 160 yard, 0 TD, 2 INT, 42.6 derece

Şununla başlayalım: Jetler ona kesinlikle sıfır iyilik yapıyor. Sam Darnold New York sonrası seyir halindeyken, Gang Green kalitesiz koruma ve oyun planlaması ile başka bir genç QB’yi baltalamakla meşgul. Yine de Wilson hiçbir şeye yardımcı olmuyor. Doğal atletizmi hala belirgin, ancak topu çok uzun süre elinde tutuyor ve ardından rakibi için büyük oyunlara giriyor. Hücumun geri kalanı tıklıyorsa pervasızlık işe yarayabilir, ancak burada durum böyle değil, onu bir top kaybı olarak bekliyor.

İstatistikler: 1 acele, 1 yarda, 1 TD

Lance’in 49ers’ın Packers’a olan yakın kaybında üç çıtayı da gördüğünü düşünürsek, bu biraz ucuz bir “A”. Ama şu anda San Francisco’daki rolü bu: Kırmızı bölge koşucusu. Atletizminin, bazı taraftarların Jimmy Garoppolo’nun olağanüstü olmasa da, kasa üzerinde onu ters yüz etmeye istekli olduğu merkezde 49ers’ın hücumunu genişleteceği konusunda kesinlikle bir tartışma var. Tamamen durumsal bir oyuncu olarak, ancak işini önemli çıkışlarda yapıyor.

İstatistikler: 30 of 51 (%58.8), 270 yard, 1 TD, 3 INT, 55.2 derece

Jones, bu yıl en iyi QB seçimlerinin en etkileyicisiydi, ancak 3. Hafta büyük bir gerçeklik kontrolüydü. Saints’e karşı erken bir yenilgiye uğrayan Vatanseverler, kısa alan karar vericisi olarak daha başarılı olan bir adam için her türlü derin vuruşu çevirmeye karar verdi ve sonuçlar hoş değildi. Suç muhtemelen Jones’tan çok New England’da. Çaylaklar için harika bir hafta değil.

İstatistikler: 6 / 20 (%30), 68 yard, 0 TD, 0 INT, 41.2 derece

Bunun daha da kötü olmamasının tek nedeni, Bears’ın, Browns savunmasıyla zaten zorlu bir eşleşmede, çaylağa önde, açıkta veya kenardan açıkça yardım etmemiş olması. Ama olayları şekerleme de yapmayalım: Fields atlamadan sersemlemiş ve kafası karışmıştı ve bu, Andy Dalton’ın Rams ve Bengals’e karşı en az birkaç puan topladığı aynı işlevsiz hücumdur. Bacakları, genellikle Dalton’dan ayrılmak için büyük bir neden olarak lanse edildi, hiçbir faktör yoktu. Daha iyisini hak ediyor mu? Evet. O iyi miydi? Numara.

#NFL #çaylak #QBlerini #derecelendirme #Trey #Lance #Hafta #için #geçer #alan #tek #ilk #tur #oyuncu

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: