76ers’ Ben Simmons willing to forfeit salary and sit out entire season if not traded, per report

0 2

Ben Simmons ve Philadelphia 76ers arasındaki soğukluk oldukça uzun sürebilir. Simmons, Sixers’tan takas istedi ve isteği yerine getirilene kadar takıma rapor vermeyi planlamıyor. Ancak Sixers, şampiyonluk şanslarına yardımcı olacak bir anlaşma olmadığı sürece onu transfer etmek için acele etmiyor. Bu arada, Sixers, Simmons’ın maaşını kesebilir ve tüm göstergeler, tam da bunu yapmayı planladıklarını gösteriyor.

Böylece, iki taraf arasındaki hesaplaşma, nihayetinde Simmons’ın takımdan uzak durarak ne kadar para kaybetmeye istekli olduğuna inebilir. Aksi takdirde hak kazanacağı büyük miktarda nakit paradan mahrum kalmasında bir sakınca yoksa, belki de yokluğu uzayacaktır. Olmazsa, belki takıma geri döner ve kaçınılmaz olarak bir takas yapılana kadar durumdan en iyi şekilde yararlanır.

Simmons daha ne kadar oturmak istiyor? ESPN’den Ramona Shelburne’e göre, tüm sezon boyunca, bir şov sırasında şunları söyledi: Zıplama Bu hafta:

Ben’e yakın insanlarla konuştuğunuzda, tamam, en kötü senaryo tüm yıl sürer, tüm yıl oturur mu? Ve şu anda cevap evet. Şimdi, şu anda eğitim kampının başlangıcında, kendinizi daha rahat hissettiğiniz bir takıma takas edilmek için gereken buysa, tüm yıl oturmaya hazır olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Ama bakalım gerçekten çekleri kaçırmaya başladığınızda, basketbolu gerçekten kaçırmaya başladığınızda ve lig sizsiz devam ettiğinde ne olacağını görelim.

Sixers ile önümüzdeki dört sezon için sözleşmesi olan Simmons’ın gelecek sezon için 33 milyon dolardan fazla borcu var ve Simmons’ın ya da herhangi birinin bu miktarın büyük bir kısmını kaybetmeye razı olacağına inanmak zor. Sadece bir noktayı kanıtlamak için para. Ancak, bu noktada, asla bilemezsiniz. Simmons’ın duruşuna rağmen, Sixers sonunda medya gününde takıma geri döneceğini umduğunu belirtti.

Sixers basketbol operasyonları başkanı Daryl Morey, “Ben çok iyi bir oyuncu, bu takımın büyük bir parçası” dedi. “Burada olmadığı için hayal kırıklığına uğradık. Geri dönmesini bekliyoruz. 76er olmasını bekliyoruz… Her durum farklı ama burada çalıştırabileceğimize dair çok iyimseriz.”

Sixers koçu Doc Rivers, “Hala onun dünyasını düşünüyorum,” diye ekledi. “Onun dünyasını bir oyuncu olarak düşünüyorum.”

Simmons, bir daha asla Sixers için oynamama konusunda kararlı görünüyor, ancak Shelburne’ün belirttiği gibi, oyun kontrollerini kaçırmaya başladığında pozisyonunun değişip değişmediğini görmek ilginç olacak.

#76ers #Ben #Simmons #forfeit #salary #sit #entire #season #traded #report

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: