Bengals vs. Jaguars oranlar, çizgi, yayılma: Perşembe Gecesi Futbol seçimleri, 123-81 rulodaki modelden tahminler

0 0

Jacksonville Jaguarları, 4. Hafta NFL Perşembe Gecesi Futbol maçında Cincinnati Bengals’i ziyaret edecek. Bengals (2-1), Chicago Bears tarafından 2. Hafta mağlubiyetini aldı, ancak 3. Haftada Pittsburgh Steelers’a karşı bir deplasman galibiyeti ile geri döndü. Jacksonville’in sıkıntıları, üst üste üçüncü maçlarını kaybederek sezonda 0-3’e düşerken devam etti.

Paul Brown Stadyumu’ndan başlama vuruşu 20:20 ET’de. Cincinnati, Caesars Sportsbook’un en son Jaguars vs. Bengals oranlarında 7.5 puanlık favori, Over-Under ise 45.5. Jaguar vs. Bengals seçimlerinizi kilitlemeden önce SportsLine Projeksiyon Modelindeki NFL tahminlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

Her NFL oyununu 10.000 kez simüle eden model, altı yıldan fazla bir süre önce başlangıcından bu yana en yüksek puan alan NFL seçimlerinde 100 dolarlık oyuncular için neredeyse 7,900 dolar arttı. Geçen sezon en iyi NFL seçimlerinde 24-14 gibi cızırdadı ve 800 dolardan fazla geri döndü. Model ayrıca 2021 sezonunun 4. Haftasına, geçmişi 2017 sezonuna kadar uzanan en yüksek puanlı NFL seçimlerinde 123-81’lik inanılmaz bir seriyle giriyor.

Model ayrıca NFLPickWatch’ta son beş yılın dördünde doğrudan NFL seçimlerinde ilk 10’da yer aldı ve bu süre zarfında CBS Sports Football Pick’em oyuncularının yüzde 94’ünden fazlasını dört kez yendi. Onu takip eden herkes çok yükseldi.

Şimdi, model Jaguar’ları Bengals’e karşı 10.000 kez simüle etti ve NFL uzman seçimlerini ve tahminlerini açıkladı. Seçimlerini görmek için şimdi SportsLine’a gidebilirsiniz. Bengals vs. Jaguars için birkaç NFL oranları ve bahis çizgileri:

Jaguarlar ve Bengals farkı: Bengals -7,5 Jaguars vs. Bengals alt üstü: 45.5 puan Jaguarlar vs. Bengals para hattı: Jacksonville +270, Cincinnati -340 CIN: Bengals, son sekiz iç saha maçında yayılmaya karşı 6-2 JAX : Jaguarların 4. Haftadaki son beş maçında 5-0 bitti

Öne Çıkan Oyun | Cincinnati Bengals vs Jacksonville Jaguarları

Bengals neden kapsayabilir

Cincinnati 2. Haftada Chicago Bears’a düştü ve oyun kurucu Joe Burrow mücadele etti. Burrow, iki touchdown ile 207 yard için 30’da 19’du, ancak üç düz geçiş denemesinde araya girdi. İlk çeyrekte bir müdahale yaptıktan sonra Pittsburgh Steelers’a karşı yola geri döndü. Yerleşti, 172 yarda ve üç touchdown için 18’de 14’e gitti.

2020’nin ilk genel seçimi, 640 yard ve yedi touchdown için paslarının yüzde 70’ini tamamladı ve deneme başına ortalama 8,5 yard. Bengals’in hücumu, 104.7 yerde olmak üzere toplam 318 yarda ortalama. Ani atak, özellikle ön çapraz bağ sakatlığından geri dönmesiyle Burrow’un üzerindeki baskıyı azalttı.

Jaguarlar neden gizlenebilir?

Çaylak Trevor Lawrence, kariyerinin ilk üç maçında mücadele etmesine rağmen, emrinde çok sayıda silah var. Jacksonville’in alıcı çekirdeği Marvin Jones Jr., DJ Chark Jr. ve Laviska Shenault Jr.’dan oluşuyor ve James Robinson arka sahadan çıkıyor. Jones, Chark ve Shenault, yollarına atılan 20’den fazla hedef gördüler ve Jones önde gelen pas alıcıdır.

Jones, 194 yarda 17 pas ve iki touchdown yakaladı. Chark, iki touchdown için 7 yakalamada 154 yard ve resepsiyon başına ortalama 22 yard ile takımda ikinci sırada. Robinson, 31 taşımada 160 yarda koşarken, 92 yarda 12 av yakaladı. Lawrence top kayıplarını sınırlayabilirse, Jacksonville’in hücumu, oyun kurucuların bu oyunu pek çok kişinin düşündüğünden daha yakın hale getirmesini sağlıyor.

Jaguarlar ve Bengals seçimleri nasıl yapılır

SportsLine’ın modeli, toplamın üzerine eğilerek takımların 48 puan için birleşmesini öngörüyor. Model ayrıca, yayılmanın bir tarafının simülasyonların yüzde 50’sinden fazlasında isabet ettiğini söylüyor. SportsLine’da sadece hangi tarafa döneceğinizi görebilirsiniz.

Peki Perşembe Gecesi Futbolunda Jaguars vs. Bengals’i kim kazanır? Ve yayılmanın hangi tarafı zamanın yüzde 50’sinden fazlasını kazanıyor? NFL seçimlerinde 7.900 doları aşan gelişmiş modelden Jaguarlar ve Bengals’in hangi tarafına atlamak için yayıldıklarını görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin ve öğrenin.

#Bengals #Jaguars #oranlar #çizgi #yayılma #Perşembe #Gecesi #Futbol #seçimleri #rulodaki #modelden #tahminler

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: