Blue Jays’ Marcus Semien sets MLB single-season record for home runs by a second baseman

0 0

Getty Resimleri

Toronto Blue Jays’in ikinci kalecisi Marcus Semien, Çarşamba gecesi New York Yankees karşısında maçın ilk vuruşunda Gerrit Cole’u iki turlu deplasmanda çalıştırdığında kulübüne erken bir üstünlük sağladı. Semien bu süreçte tarih yazdı ve ikinci bir kaleci tarafından çoğu ev koşusu için yeni bir tek sezon rekoru kırdı.

Semien’in ev sahibi koşusu, sezonun 44’üncüsü, 1973’te Atlanta Braves’in bir üyesi olarak 43 kez ev sahibi olan Davey Johnson ile beraberliği bozdu. Johnson’ın rekoru daha önce 2016’da Minnesota Twins’in ikinci kalecisi Brian Dozier’in 42 kez home yaptığı zaman tehdit edilmişti. Toplamda, oyunlarının en az yüzde 75’ini kilit taşında oynayan oyuncular tarafından yazılan sadece beş 40’tan fazla ev sahibi sezon var. Diğerleri 1922’de Roger Hornsby (42) ve 1990’da (40) Ryne Sandberg tarafından çentiklendi.

31 yaşındaki Semien, kayda değer bir sezon olduğunu kanıtladı. Geceye 43 home run ve 15 çalıntı üs (16 denemede) .267/.338/.541 (135 OPS+) vurarak girdi. Baseball Reference’ın hesaplamalarına göre, 7.2 Yenileme Üstüne Kazanç topladı. Bu, kariyerinde ilk kez, daha önce büyük lig hizmetinin çoğunu çantanın diğer tarafında, kısa mesafede geçirmiş olduğundan, öncelikle ikinci bir kaleci olarak görev yaptı.

Semien, sezon dışında 18 milyon dolarlık bir yıllık sözleşmeyle Blue Jays’e katıldı. Söylemeye gerek yok, bir sonraki sözleşmesi, sahip olduğu yıla göre daha uzun ve daha kazançlı olmalı.

Blue Jays, Çarşamba gecesi galibiyeti kullanabilir. Amerikan Ligi’nin ikinci joker yeri için Boston Red Sox’un karşısında bir oyuna geldiler. Blue Jays ayrıca Yankees’in en üst sıradaki üç oyun gerisinde, ancak normal sezonda çok az zaman kaldığı için her kayıp büyük görünüyor. CBS Sports, Çarşamba gecesi AL joker kartı yarışındaki tüm eylemleri takip ediyor. Canlı güncellemeler, skorlar, önemli noktalar ve analizler için burayı takip edin.

#Blue #Jays #Marcus #Semien #sets #MLB #singleseason #record #home #runs #baseman

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: