BYU vs. Utah State odds, line, spread: 2021 college football picks, Week 5 predictions from model on 81-61 run

0 55

13 Numaralı BYU Cougars, Cuma günü “Old Wagon Wheel” savaşında Utah State Aggies oynamak için Logan, Utah’a gidiyor. Cougars, Güney Florida’ya karşı 35-27’lik bir galibiyetin ardından yeni sezonda 4-0’lık bir galibiyet elde etti. Aggies (3-1), Boise State’e 27-3 yenilerek sezonun ilk maçına çıktı. BYU oyun kurucu Jaren Hall, son maçı kaburga yaralanmasıyla kaçırdıktan sonra muhtemeldir.

Maverik Stadyumu’ndan başlama vuruşu, CBS Sports Network’te saat 21:00 ET’ye ayarlandı. Cougars, Caesars Sportsbook’un en son BYU vs. Utah State oranlarında 8.5 puanla tercih edilirken, toplam puanlar için üst sınır 62 olarak belirlendi. Herhangi bir Utah State vs. BYU tahminini yapmadan önce, kolej futbolunu gördüğünüzden emin olun. SportsLine Projeksiyon Modelinden tahminler ve bahis tavsiyeleri.

SportsLine Projeksiyon Modeli, her FBS kolej futbol maçını 10.000 kez simüle eder. Son beş yıldan fazla bir süredir, tescilli bilgisayar modeli, yayılmaya karşı en yüksek puan alan kolej futbolu seçimlerinde 100 $ ‘lık oyuncular için neredeyse 3.300 $’ lık çarpıcı bir kâr üretti. 4. Haftada 9-3’lük bir cızırtının ardından 2021 sezonunun 5. Onu takip eden herkes büyük geri dönüşler gördü.

Şimdi, model gözünü BYU vs. Utah State’e dikti. Seçimleri görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edebilirsiniz. Utah State vs. BYU için kolej futbolu oranları ve trendleri:

BYU vs. Utah State farkı: BYU -8.5BYU vs. Utah State üst-alt: 62 puanBYU vs. Utah State para hattı: BYU -340, USU +270BYU: Alt Cougars’da 5-0, son 5 vs. kazanan bir rekorUSU: Aggies, evinde çift haneli bir yenilginin ardından son 6 maçında 5-1 ATS

Öne Çıkan Oyun | Utah State Aggies vs. BYU Cougars

BYU neden kapsayabilir?

BYU’nun toplam suçun ortalaması 386,5 yard olan dengeli bir hücumu var. Cougars topu başarılı bir şekilde çalıştırmayı başardı, bu da pas oyunu için işleri açıyor. BYU yerde ortalama 167 yard, taşıma başına ortalama 4,7 yard. Acele saldırısı, ikinci sınıf öğrencisi Tyler Allgeier tarafından yönetiliyor.

Allgeier, Cougars’ı acele sahalarda yönetiyor ve 80 taşımada 346 yarda taşıyor. İkinci sınıf tailback, iki touchdown için 15 taşımada 81 yard koştuğu Güney Florida’ya karşı sağlam bir performans sergiliyor. Allgeier maç başına ortalama 86,5 hızlı yarda takım rekoru kırıyor.

Utah Eyaleti neden kapsayabilir?

Aggies’in hücumu, sezonun ilk ayında topu son derece iyi hareket ettirebildi. Utah Eyaleti, havada ve yerde bir ritim bularak ortalama 529.8 yard toplam hücum yapıyor. Aggies maç başına ortalama 319.7 pas yapıyor. Küçük oyun kurucu Logan Bonner, 959 yard ve yedi touchdown için paslarının yüzde 60’ını tamamladı.

Küçük oyun kurucu Andrew Peasley de Aggies için oynadı ve 320 yard ve üç touchdown yaptı. Bonner ve Peasley, her ikisinin de aynı oyunda başarıyı yakalayabileceğini gösterdi. Hava Kuvvetlerine karşı, Bonner 253 yard ve iki touchdown için 34’te 21’e gitti. Peasley daha sonra 195 yarda ve üç touchdown için 15’te 10’a gitti. Her iki oyun kurucu da aynı oyunda iyi oynama yeteneğine sahip ve bu başarıyı BYU’ya karşı bulmayı umuyor.

Utah State vs. BYU seçimleri nasıl yapılır?

SportsLine’ın modeli, 51 birleşik noktayı yansıtarak toplamın altında kalıyor. Model ayrıca, simülasyonların yüzde 60’ından fazlasında yayılmanın bir tarafının isabet ettiğini söylüyor. Seçimi yalnızca SportsLine’da alabilirsiniz.

Peki BYU’ya karşı Utah Eyaleti’ni kim kazanır? Ve simülasyonların yüzde 60’ından fazlasında yayılmanın hangi tarafı isabet ediyor? Tümü kolej futbolu seçimlerini alt üst eden modelden, dağılımın hangi tarafına atlamanız gerektiğini öğrenmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin ve öğrenin.

#BYU #Utah #State #odds #line #spread #college #football #picks #Week #predictions #model #run

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: