‘CBS’de NFL’ uzmanı Phil Simms, Aaron Rodgers’ın 2021’in en iyi QB’si olduğunu söylüyor, Kirk Cousins ​​daha fazla sevgiyi hak ediyor

0 2

Phil Simms, NFL’de oyun kuruculuk hakkında bir iki şey biliyor. “CBS’de NFL” ve “NFL Today” uzmanı, iki kez Super Bowl şampiyonu, eski Super Bowl MVP’si ve New York Giants efsanesidir. Ayrıca Aaron Rodgers ve Matthew Stafford’dan Lamar Jackson ve Kyler Murray’e kadar günümüzün QB’leri hakkında görüşleri var.

Rodgers, mevcut MVP konuşmalarının önüne mi ait? Lamar gerçekten pasör olarak gelişiyor mu? Vikings hayranlarının neden umut etmek için nedenleri olmalı? Eagles, birinci sınıf bir hayal kırıklığından sonra Jalen Hurts’a güvenebilir mi? Simms ile bu bire bir görüşmede, uzman analizi için NFL çevresindeki birkaç önemli QB durumunu ziyaret ediyoruz:

Ateşli başlangıcından sonra ve Green Bay’deki büyük resim açısından Aaron Rodgers’ın şu anda zihniyeti nedir?

Simms: Bence o yıla girdi. Şimdi geri döndük … oyun için hissettiğin duygulara, ne kadar kazanmak istediğine, bunun ne kadar zor olduğunu bildiğine, yaptığın doyuma … Bence bunun ötesinde hiçbir şey için endişelenmiyor yıl. Ve dürüst olalım: Green Bay, ‘Onu burada tutmak için ne yapacağız?’ İnsanlar Jordan Love’ın halefi olması hakkında istediklerini yazabilirler. Hayır, orada zaten bir adam var. Bir halef (Aşk) aramak, tüm durumu abartmaktır. Jordan Love, Aaron Rodgers’ın olduğu yerin yakınında hiçbir şey yaşayamayacak. Ve belki bir veya iki kişi dışında her genç oyun kurucu için aynı şeyi söyleyebilirim.

Rodgers resmen MVP formuna geri mi döndü? Şu anda QB’ler arasında nerede duruyor?

Simms: Evet, o farklı. O özel. Tüm zamanların istatistik lideri mi olacak? Bilmiyorum ve umurumda değil. Bildiğim tek şey, o tarihin en büyük atıcılarından biri – belki de en iyisi. İki yıl önce belki ayaklarıyla hareketi biraz sakinleşir diye düşünmüştüm, belki o kadar dinamik değildi ama şunu biliyorum: Kolu, şut atışı, isabetliliği, değilse futbolla ne yapabilir, yoksa Şu anda NFL’nin en iyisi, o zaman kim olduğunu bilmiyorum. Bak, Patrick Mahomes harika bir atıcı ve harika bir sanatçı, ona ne derseniz deyin ama Aaron Rodgers gibi atamaz. Mahomes’e hayret ediyoruz ve haklı olarak, ama kimse topa vurup elini Rodgers’ın yaptığı gibi kullanamaz.

Eskiden yılda iki kez Rodgers oynayan Matthew Stafford, Rams ile erken MVP adayı. Onun ortaya çıkmasına ne dersiniz?

Simms: Detroit’te görmediğimiz şu anda Rams ile hiçbir şey yapmıyor. Ama kazançlar ve kayıplar yüzünden olayları abartıyoruz. ‘Oh, o hiç playoff maçı kazanmadı.’ Futbol, ​​dünyadaki diğer tüm sporlardan daha çok başka şeylerle ilgilidir (tek bir oyuncudan daha fazlası). Şu anda kazanan takımlarda yer alan oyun kurucular var mı ki – nazik olacağım – yolun ortasında bir başlangıç ​​​​olarak mı? Evet. İyi takımlarda olduğunuzda, maçlar kazanacaksınız.

Bu satırlar boyunca, iyi bir QB şu anda kayıtları nedeniyle gözden kaçıyor, o zaman?

Simms: Kirk Cousins’a ona asla vermediğimiz krediyi vereceğim. onu alkışlıyorum. Onlar (Vikingler) 1-2 ve o iyi oynamadı; harika oynadı! Ama o Kirk Cousins ​​olduğu için, ‘Hayır, kazanamaz.’ Ama adamım, onu sallıyor, kesin olarak. Ama kimsenin umurunda değil çünkü bu algı, televizyonda sürekli çöp okuyan hayranlar, medya, radyo ve uzmanlar tarafından yönlendiriliyor.

Kyler Murray, Lamar Jackson ve Jalen Hurts gibi bacaklarına daha fazla yaslanma eğiliminde olan QB’ler hakkında ne okuyorsunuz?

Simms: Tarih, sürekli başarının fırlatmaktan geleceğini söylüyor. Ya cepten atma konusunda gerçekten iyi olursunuz ya da hareket halindeyken daha fazlasını yapmayı öğrenirsiniz. Sanırım ‘Eh, beladan kurtulabilir!’ ile kendimizi kaptırıyoruz. Ancak zaman geçtikçe, neredeyse kim olursanız olun, daha çok yoldan geçen biri haline gelirsiniz.

Lamar şimdi 1. Yıl, 2. Yıl ve 3. Yılda olduğundan daha iyi bir pasör. Fırlatması her zaman küçümsendi… Bence isabetli, döndürüyor, yakalaması kolay.

Kyler Murray’in gerçekten kendine has bir tarzı var ve onlar (Kardinaller) takımı, lise ve üniversitede her zaman oynadığı şekilde inanılmaz derecede özel olarak inşa ettiler. NFL’deki en hızlı hareket eden kişi olabilir.

Jalen Hurts bacaklarına biraz daha bağımlı, bir güç koşucusu. NFL standartlarına göre geçişi daha iyi oluyor, ancak o bir üst düzey NFL atıcısı değil. O olabilir mi? Belki. Ama sadece nasıl geçileceğini bildiği için büyük bir başarıya sahip olmayacak. NFL oyun kurucu olacağını hiç düşünmemiştim… ama daha iyiye gitti ve bu yükseliş trendi oldu. Şu anda, fiziksel olarak daha iyi attığını düşünüyorum. NFL’de zaman geçtikçe daha iyi olamazsan, işe yaramaz.

Eagles QB’lerinden veya eskilerinden bahsetmişken, Carson Wentz Colts ile birçok koşulla mücadele ediyor, ancak NFL’ye geldiğinden beri daha iyi atış yaptığına inanıyor musunuz?

Simms: Bence Colts ile gerçekten iyi anlaştı. Ama Carson’a tavsiyem: Her maçı NFL’deki son maçınmış gibi oynama … Bu kadar hızlı olan ve bu kadar çok soruna neden olabilen bir lig için fazla pervasız. Belki bu yılki bu sakatlık (bunu değiştirir). Tennessee’ye karşı bu kadar çok oynamasına ve yapmasına şaşırdım ve Frank Reich gerçekten oyun kurucular için harika bir öğretmen. Onların da (Colts) 0-3’te bunun dışında olduğunu sanmıyorum. Uzun bir sezon.

Trevor Lawrence’tan Justin Fields’e kadar bu yılki çaylak QB’leri nasıl değerlendirirsiniz?

Simms: En iyi durumda olan kim? Zach Wilson ile bu bir yeniden yapılanma. Ne bekliyoruz? Beklentilerinizi düşük tutun. Trevor Lawrence, durumu daha iyi ve onu oldukça iyi koruyorlar. Görünüşü beğendim. Rakamlar çok iyi değil ama umurumda değil. Joe Burrow, Justin Herbert prodüksiyonunu bekleyemezsiniz; bu bir anormallik… Bu yeniden yapılanma takımları ve çaylak oyun kurucularla, anahtar şu ki, ateşe benzin dökmeyin. Bunu Justin Fields ile Cleveland’a karşı, Jets’te Zach Wilson ile gördük. Lanet olası oyun bittiğinde ve kazanamadığın zaman onu koru.

#CBSde #NFL #uzmanı #Phil #Simms #Aaron #Rodgersın #2021in #iyi #QBsi #olduğunu #söylüyor #Kirk #Cousins #daha #fazla #sevgiyi #hak #ediyor

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: