Dodgers homer four times in inning vs. Padres; complete unlikely comeback to stay alive in NL West race

0 0

USATSI

Los Angeles Dodgers, Çarşamba gecesi San Diego Padres’e karşı geriden gelen bir zafer kazandı ve Ulusal Lig’de San Francisco Giants’ın iki maç gerisinde kalmalarını sağlayan 11-9 final (kutu skoru) kazandı. Batı yarışı başka bir gece için.

Dodgers, Padres’i 9-5 geride bırakarak yedinci yarıya girdi. Mookie Betts, farkı üçe düşürmek için sezonun 22. iç saha koşusunu tek başına yaptı. Dodgers daha sonra Padres yedek oyuncusu Emilio Pagán’ın gezisini sekizinci vuruş sırasında kişisel vuruş antrenmanları olarak değerlendirdi. Max Muncy, Pagán’ı sahadan bir sayıyla karşıladı; AJ Pollock daha sonra akşamın ikinci maçında kendine has bir şevkle izledi ve bunu tek seferlik bir yarışma haline getirdi.

Pagán, Chris Taylor’ı emekli edebildi, ancak bu onun kabus gezisini bitirmedi. Aksine, Pagán daha sonra oyuna ancak Gavin Lux’ın bir yakalama girişiminde yaralanmasından sonra oyuna giren Cody Bellinger’a oyun bağlama patlamasından vazgeçti. Pagán’ın bir vurucuyla daha karşılaşmasına izin verildi ve sonunda Nabil Crismatt lehine oyundan atılmadan önce Justin Turner’a bir duble izin verdi.

Ne yazık ki, San Diego için Crismatt çok daha iyi bir performans göstermedi. Tabii ki, Betts’ten bir kaçış sağladı, ancak daha sonra Corey Seager’ın sopasıyla iki turlu bir vuruşta teslim oldu ve Dodgers’ın geri dönüşünü onlara 11-9 üstünlük vererek tamamladı.

Genel olarak, Dodgers akşam boyunca altı ev koşusu da dahil olmak üzere dokuz ekstra taban vuruşu yaptı. Bunlardan dördü sekizinci turda geldi ve Dodgers’ın 2016’dan beri ilk kez bir devrede bu kadar çok sayı vuruşu yapmasına işaret etti.

Devler, Çarşamba gecesi erken saatlerde Arizona Diamondback’leri elden çıkarmayı başardılar, bu da Dodgers’ın bölünme yarışında zemin kazanmadığı anlamına geliyordu. Yine de, zafer Dodgers’ı Giants’ın iki maçında tuttu ve her iki takım da programlarında dört yarışma kaldı.

Bahisler, Dodgers’ın arkadan gelip kazanması lehine değil, ancak bu Çarşamba gecesi de geçerliydi.

#Dodgers #homer #times #inning #Padres #complete #comeback #stay #alive #West #race

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: