Eagles’ın Miles Sanders, Cowboys’a kaybettikten sonra daha fazla denge umuyor: ‘Topu koşmalısın’

0 45

Miles Sanders kimseyi parmakla göstermiyor ve topu kendisi talep etmiyor. 3. Haftada Dallas Cowboys’un elindeki 41-21’lik bir demontajdan çıkan Philadelphia Eagles’ın ileriye dönük hücum yaklaşımlarını tekrar gözden geçirmesini umuyor. Pazartesi gecesi, Eagles hiçbir touchdown olmadan toplam sadece 64 yard koştu, ancak bu, acele saldırılarının ne kadar eksik olduğuyla ilgili tüm hikayeyi anlatmıyor.

Bu yardaların 35’i oyun kurucu Jalen Hurts’tan dokuz hamlede gelirken, Eagles’ın kendi orta sahaları için tasarlanmış sadece üç oyunu çalıştırdığı ortaya çıktı – tüm Pro Futbol Referans veritabanındaki herhangi bir takım tarafından en az sayı.

Ama bekleyin, dahası var, çünkü Eagles ikinci çeyreğe kadar ilk koşu oyununu bir orta saha oyuncusu olarak adlandırmadı. 24 yarda giden Sanders’a ortadaki bir devir oldu, ancak Kovboylar o noktada zaten 20-7 öndeydi ve çekilmeye başladı. Sanders tüm oyun boyunca sadece bir devir daha aldı ve iki oyun sonra sadece üç yardlık bir kazanç elde etti. Üçüncü ve tek diğer taşıma, dördüncü çeyrekte, Cowboys’un 41-14 önde olmaları nedeniyle başlangıçları çekmeye başladığı dördüncü çeyrekte, çaylak beşinci tur seçimi Kenneth Gainwell tarafından yapıldı.

Philadelphia Inquirer aracılığıyla Sanders, “Bunun üzerinde fazla durmadım” dedi. “Öyle. Sadece kontrol edebildiklerimi kontrol edebilirim. Oyun erkenden kontrolden çıktı. Bu yüzden oyun planının nasıl planlandığı gibi gitmediğini görebiliyorum. Bütünden bir çeşit panik vardı. Oyunun gidişatına göre takım.”

Lütfen abone olmak istediğinizi onaylamak için onay kutusunu işaretleyin.

Üye olduğunuz için teşekkürler! Gelen kutunuza göz kulak olun.

Üzgünüm! Aboneliğiniz işlenirken bir hata oluştu.

Baş antrenör Nick Sirianni, takımın koşu oyununu silme kararı için ilk çeyrek hızına da işaret etti.

Sirianni, “İlk yarı, nasıl gittiğine bakılırsa, bu sayılar zaman zaman çarpık oluyor” dedi. “Onların ne olduklarını biliyorum, ancak ilk yarıda çok fazla oyun oynamadığınızda, bunun nedeni ister sürüşü durduran penaltılarınız olsun, ister savunma biraz sahadaydı ve sonra pozisyondasınız. tüm zaman boyunca iki sayı geride olduğun ikinci yarıda.İşte bu tür bir oyun devreye giriyor… …Ona bazı ekranlarda ve diğer şeylerde topu almaya çalıştığımızı biliyorum.

“Açıkça, [Sanders is] İyi bir oyun kurucu ve onun topa daha fazla dokunmasını istiyoruz” dedi Sirianni, “Oyunun gidişatına göre bunu yapamadık.”

Sanders geçen oyunda üç hedef gördü, ancak onları touchdown olmadan sadece 28 yarda çevirebildi. Hem hücumdaki hem de savunmadaki muadilleri için berbat bir akşam olan bu akşamda, Eagles ilk kez televizyonda Kovboylar tarafından basitçe dışlandı ve sınıflandı. Philadelphia programında sıradaki sırada Patrick Mahomes ve Kansas City Chiefs var, başlı başına göz korkutucu bir görev, ancak Chiefs’in arka arkaya iki kaybetmesi ve beklenmedik yenilgi serilerinin uzamasını engellemeye kararlı olması gerçeğiyle birdenbire daha da zorlaştı. üç oyuna.

Bunu anlayan Sanders, gözleri ileriye bakıyor ve herkesin AT&T Stadı’nda olanlardan – daha doğrusu olmamışlardan – ders almasını umuyor.

Sanders, “Daha oynayacak çok topumuz var. “Koçtan şüphem yok. Bu haftaya kaldı. Kansas City’ye kaldı.

“Kimseden şüphe etmiyoruz. Koç Sirianni’den şüphe etmiyoruz. Jalen’den şüphe etmiyoruz. Bu, Sirianni için yeni, bu baş koçluk işinde ve Jalen, bir yıl boyunca oyun kurucu olarak ilk gerçek başlangıcını yapıyor. Yani bu şey onlar için yeni.”

Sonuç olarak, Sanders, numarası aranan numara olmasa bile Eagles’ın topu daha fazla çalıştırmasını istiyor.

“Kendim için değil ama başarılı bir hücum olduğuna inanıyorum, topu senin koşman gerekiyor.”

#Eaglesın #Miles #Sanders #Cowboysa #kaybettikten #sonra #daha #fazla #denge #umuyor #Topu #koşmalısın

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: