HomeNCAABGiannis Antetokounmpo injury update: Bucks star still not 100 percent after hurting...

Giannis Antetokounmpo injury update: Bucks star still not 100 percent after hurting knee in playoffs

-

Haziran ayında, Milwaukee Bucks ve Atlanta Hawks arasındaki Doğu Konferansı finallerinin 4. maçında, Giannis Antetokounmpo sol dizinde ciddi bir hiperekstansiyon yaşadı. Her nasılsa, ciddi bir yaralanmadan kaçındı ve Finallerde Bucks’ı Suns’ı geçerek 50 yıl sonra ilk şampiyonluğuna götürmek için geri döndü.

Giannis Finallerde inanılmaz bir performans sergiledi ve 50 puanla şampiyonluğu perçinleyen 6. Oyunda yer aldı. Bunu asla hiçbir şeyle takas etmezdi, etmemelidir. Ancak sakatlıktan kurtulmanın bir bedeli oldu. Şimdi aylar sonra, Giannis’in dizi hala yüzde 100 değil.

Yunanistan’da bir televizyon kanalıyla yakın zamanda yaptığı bir röportajda Giannis, “NBA Finallerinin 1. maçında oynamamalıydım. Çok acı çekiyordum. Hala canım yanıyor. Ama iyi olacağım. ” Pazartesi günü Bucks medya gününde dizinin durumu ve sezona girme planı hakkında açıklamalarda bulundu.

“Kendimi iyi hissediyorum. Tabii ki her zamanki gibi tedavimi yapmalıyım, vücuduma bakmalı ve onu idare etmeliyim. Burada acelem yok. Gitmekte iyiyim, ama yine ağrı hissedersem ya da durum ne olursa olsun. “bedenimi dinlemeliyim. acı hissettiğinde, vücudun sana söylüyor. seni koruyor. artık gidemezsin. acıyla oynadım. şimdi bunu riske atmanın zamanı değil. . Sezon için çok erken ama günün sonunda fiziksel ve zihinsel olarak iyi hissediyorum. Yüzde 100 olmak için ne gerekiyorsa yapacağım.”

Şimdiye kadar Giannis veya Bucks’tan 19 Ekim’de Brooklyn Nets’e karşı açılış gecesine hazır olmayacağını gösteren hiçbir şey olmadı. Bununla birlikte, yıldız oyuncunuz aylar önce yaşadığı bir yaralanmanın acısıyla hala uğraşıyorsa, bunu dikkate almaya değer.

Lütfen abone olmak istediğinizi onaylamak için onay kutusunu işaretleyin.

Üye olduğunuz için teşekkürler! Gelen kutunuza göz kulak olun.

Üzgünüm! Aboneliğiniz işlenirken bir hata oluştu.

The Athletic’den Eric Nehm’e göre, Salı günü antrenman sırasında Bucks beşe beşe gittiğinde Giannis katılmadı. Medya gününde yaptığı yorumlara bakılırsa, aktivite seviyesi günden güne, en azından kampın ilk bölümünde değişecek gibi görünüyor.

“Gerekirse bugün beşe beş giderim. Ama evet, yarını bilmiyorum. Yarın yarın. Uyanırsam ve vücudum bu medya gününden ayrılacak kadar iyi hisseder ve geri dönersem” spor salonuna gidiyorum ve vücudum hala iyi hissediyor, egzersiz yapabilirim, o zaman evet, beşe beş gideceğim. ama göreceğiz. yarın nasıl uyanacağımı göreceğiz. vücudumun nasıl hissettiğini gör.”

Uzun playoff koşuları ve ligi normal programına döndürmek için yoğun bir offseason nedeniyle, Bucks sadece 71 günlük bir ara sezon geçirdi. Normalden daha az dinlenme ve iyileşme süresi herkes için zordur, ancak özellikle Giannis’in sakatlığı nedeniyle. Normal bir sezon sonu geçirseydi belki de bu bir sorun olmazdı. Ne yazık ki, durum böyle değil.

Bucks unvan savunmasına başlarken Giannis’in sağlığı yönetmeleri gereken bir şey olacak. Bu, normalden daha az dakika veya daha fazla gece tatili anlamına gelebilir – rekabet gücü göz önüne alındığında muhtemelen heyecanlanmayacağı bir şey. Ancak hem kendisinin hem de takımın uzun vadeli geleceği için, en azından sezonun ilk bölümünde temkinli bir yol izlemek en iyisi olacak.

#Giannis #Antetokounmpo #injury #update #Bucks #star #percent #hurting #knee #playoffs

Source by [Livezstream.com]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

- Advertisement -spot_img

Must Read

How to watch online _ Superstar free live stream

0
The premiere episode of the first season of "Superstar" will air on Wednesday, August 11 at 10 p.m. ET. A look at some of...