Iowa vs. Maryland odds, line, spread: Week 5 college football picks, predictions from proven computer model

0 49

Beşinci sıradaki Iowa Hawkeyes, 2020 sezonunu 6-2’lik bir rekorla bitirmek için masayı çalıştırmadan önce bir çift mağlubiyetle açtı. Kaldıkları yerden devam ettiler ve 2021’deki ilk dört yarışmalarının her birini çift haneli olarak kazandılar. Hawkeyes, Cuma günü Big Ten Konferansı maçı için Maryland Terrapins’i ziyaret ettiklerinde 2016’dan bu yana ilk 11 maçlık galibiyet serisini arıyor. Iowa (4-0, 1-0 Big Ten), ilk yarıyı geride bıraktığı Colorado Eyaleti karşısında 24-14’lük bir zaferle çıkıyor.

College Park’taki Maryland Stadyumu’ndaki başlama vuruşu saat 20:00’ye (ET) ayarlandı. Hawkeyes, Caesars Sportsbook’un en son Iowa – Maryland oranlarında üç puanlık favorilerken, toplam puanların altında kalan 48’dir. Herhangi bir Maryland vs. Iowa tahminini ve kolej futbolu tahminlerini yapmadan önce, ne olduğunu görmeniz gerekir. Kanıtlanmış SportsLine Projeksiyon Modeli söylemek zorunda.

Model, her FBS kolej futbolu oyununu 10.000 kez simüle eder. Son beş yıldan fazla bir süredir, tescilli bilgisayar modeli, yayılmaya karşı en yüksek puan alan kolej futbolu seçimlerinde 100 $ ‘lık oyuncular için neredeyse 3.300 $’ lık çarpıcı bir kâr üretti. 4. Haftada 9-3’lük bir cızırtılı gittikten sonra, 2021 sezonunun 5. Haftasına 81-61’lik bir seride tüm en yüksek puanlı kolej futbolu seçimlerinde giriyor. Onu takip eden herkes büyük geri dönüşler gördü.

Şimdi, model gözünü Iowa-Maryland maçına dikti ve CFB tahminlerini ve tahminlerini açıkladı. Modelin tüm kolej futbol seçimlerini görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edebilirsiniz. Maryland ve Iowa arasındaki kolej futbolu oranları ve bahis hatları:

Iowa vs. Maryland farkı: Hawkeyes -3Iowa vs. Maryland over-under: 48 puan Iowa vs. Maryland para hattı: Hawkeyes -160, Terrapins +140IOWA: Hawkeyes son altı genel müsabakalarında yayılmaya karşı 5-1 MD: Terrapins, son 11 konferans maçında 3-8 ATS

Öne Çıkan Oyun | Maryland Terrapins vs. Iowa Hawkeyes

Iowa neden kapsayabiliyor?

Hawkeyes, sezonun ilk 12 maçını kazandıkları 2015’ten bu yana ilk 5-0’lık başlangıçlarını arıyorlar. Takım, 10 maçlık galibiyet serisi boyunca topun her iki tarafında da üstünlük sağlıyor ve maç başına 12.7’ye izin verirken ortalama 32,9 sayı atıyor. Yarış sırasında Iowa’nın dokuz galibiyeti çift haneli, altısı ise 20 veya daha fazla puanla elde edildi.

Tyler Goodson, galibiyet serisi sırasında Iowa’nın saha hücumuna liderlik etti ve 11 touchdown için koşarken 100,9 acele yarda ortalama tuttu. Junior, Colorado State’e karşı 18 taşımada 57 yard ile sınırlıydı, ancak pas oyununun ayrılmaz bir parçasıydı ve bir takım 34 yard için dört yakalamayı yüksek tuttu. Bir hafta önce, Goodson, Hawkeyes’in Kent State’i 30-7 yendiği galibiyette 153 yard ve üç tank avcısı ile kariyer rekoru kırdı.

Maryland neden kapsayabiliyor?

Terrapins’in hava saldırısı, Cumartesi günü Kent State’e karşı 37-16 galibiyetlerinde etkili oldu. Taulia Tagovailoa 12 farklı alıcıya pas atarken 384 yard ve üç touchdown yaptı. 2020 sezonundan önce Alabama’dan transfer edildiğinden beri, genç oyun kurucu, bu süre boyunca Big Ten’deki en yüksek miktar olan 293,9 pas ortalamasını yakaladı.

Power Five oyun kurucuları arasında Tagovailoa, bu alanda ülkede dördüncü, Ole Miss’den Matt Corral (334.1), Kuzey Carolina’dan Sam Howell (297.3) ve Virginia’dan Brennan Armstrong’dan (294) sonra. Bu sezon, yarışma başına 335 yarda attı ve bu da onu konferansta birinci, ülkede yedinci sırada yer alıyor. Tagovailoa, 2021’in ilk dört maçında 1.340 pas yardı topladı ve Maryland’in 1993’te Scott Milanovich tarafından belirlenen 3.499’luk tek sezonluk rekorunu gölgede bırakma hızında.

Iowa-Maryland seçimleri nasıl yapılır?

SportsLine’ın modeli toplam puanın altına eğiliyor. Aslında, ne Petras ne de Tagovailoa’nın 205 yarddan fazla atış yapmadığını söylüyor. Ayrıca, simülasyonların yüzde 60’ından fazlasında kazanç sağlayan yayılmaya karşı bir seçim üretti. Iowa – Maryland maçını yalnızca SportsLine’da alabilirsiniz.

Peki Maryland’i Iowa’ya karşı kim kazanır? Ve yayılmanın hangi tarafı zamanın yüzde 60’ından fazlasını vuruyor? Iowa ve Maryland’in hangi tarafının arkaya yayıldığını görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin, tümü en yüksek puan alan kolej futbolu dağılımı seçimlerinde neredeyse 3.300$’a yükselen gelişmiş modelden ve öğrenin.

#Iowa #Maryland #odds #line #spread #Week #college #football #picks #predictions #proven #computer #model

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: