James Harrison, Aaron Rodgers ve gelecekteki HOF şanslarıyla karşı karşıya olan Ben Roethlisberger, TJ Watt’a ağırlık veriyor

0 0

Yirmi yıl önce, Ben Roethlisberger ve James Harrison ilk kez ızgarada karşı karşıya geldi. Harrison o gün müstakbel takım arkadaşının üstesinden geldi, Roethlisberger’i dört kez görevden aldı ve Kent State’in Roethlisberger’in Miami (Ohio) Redhawks’ına karşı bir zafer kazanmasına yardımcı oldu.

Üç yıl sonra, eski Orta Amerika Konferansı öne çıkanları Pittsburgh’da takım arkadaşı olacaktı. Birlikte, Steelers’ın Vince Lombardi Kupaları koleksiyonlarına eklemelerine yardımcı olacaklardı. Her iki oyuncu da isimlerini Super Bowl XLIII’de NFL efsanesine yazdırdı. Harrison’ın bir skor için 100 yarda durdurma dönüşü, muhtemelen Super Bowl tarihindeki en büyük oyun. Oyunun sonlarında geride kalan Roethlisberger, Santonio Holmes’a yaptığı touchdown pası ile sona eren, maçı kazandıran 88 yarda bir sürüş yönetti.

2008 NFL Yılın Savunmacısı Harrison, 2017 sezonundan sonra Steelers’ın tüm zamanların çuval lideri olarak emekli oldu. Harrison hayatındaki yeni evresinin tadını çıkarırken, Roethlisberger ve Steelers, Pittsburgh’un arka arkaya ikinci kaybının ardından önemli eleştirilere maruz kalıyor. Steelers, bu Pazar Lambeau Field’da Aaron Rodgers ve Packers’ı yenmeye çalışmak gibi tatsız bir görevle karşı karşıya.

Harrison kısa süre önce CBS Sports ile Roethlisberger, Steelers’ın şu anki durumu, eski takım arkadaşı TJ Watt ve gelecekteki Pro Football Hall of Fame’e alınma şansı hakkında konuştu. Harrison ayrıca USAA ile son ortaklığından ve Güvenli Sürüş Kampanyasından da bahsetti.

Steelers geçen pazar seni kullanabilirdi. Takımın şu anki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

JH: “Sezon için kefaletle ödeme yapmayacağım. Savunma konusunda hala iyimserim, bence adamlar geri döndüğünde sağlıklı ol. En büyük şey hücum hattıyla ne yapacağımızı ve hücum oyunu çağrısıyla ne yapacağımızı bulmamız gerekiyor.Bence ya genişletmeleri ya da daraltmaları ve sadece “Sen” dediğin yere gelmeleri gerekiyor. Ne var biliyor musun, üç dört şeyi çok iyi yapacağım. Geldiklerini bilmeleri umurumda değil, sadece bunu nasıl yapacağımızı bulmamız gerekecek.’

“Şu anda Aşil topuğu bu, hücum hattı. Blok yapamazsan pas yapamazsın, koşamazsın.”

Big Ben yoluna devam edebilir mi? Pittsburgh’da sahada olan yerel uzmanımız Bryan DeArdo’dan en son Steelers kepçesini alın. CBS Sports uygulamasını indirme. Zaten uygulamaya sahipseniz, en son haberleri almak için Steelers’ı favori yapın.

Bence Ben Roethlisberger’in kariyerinde daha önce yaptığı, savunmasına ve koşu oyununa dayandığı hücuma benzer bir hücuma geri dönmeliler.

JH: “Yine de Ben değil. Bence Ben’in hücumların çoğu hakkında bilgi ve anlayışa sahip olduğunu düşünüyorum. Sorun bu değil. Şu anda tam tersi (Roethlisberger’in kariyerinin başlarındakinin aksine). Etrafındaki birçok adam öyle. Bir araya gelmeme durumuna girmek ve sadece 10, 12 oyununuz var, bu sizin başarıya ulaşmanıza pek yardımcı olmuyor, daha önce muhtemelen sohbetsiz bir durumda 40, 50, belki 60 farklı çağrıya alışmıştı . Bilgi boşluğu ve bu adamları hızla bulundukları yere getirmeye çalışmak başka bir büyük şey.”

Roethlisberger’in ve ekibin dışarıdan gelen eleştirilerini durumun tamamını anlayamayabilecek kişilerden duymak sizi sinirlendiriyor mu?

JH: “Dürüst olmak gerekirse, sinir bozucu değil çünkü son 15, 20 yıldır duymaya alışkınım. Her Pazartesi sabahı koçunuz şunu ya da bunu yapmaları gerektiğini söylüyor, ama bu yüzden kenarda ve muhtemelen iştesin, kahveni odanda içiyorsun ve koçluk yapmıyorsun ya da futbol oynamıyorsun.”

Steelers’ın tesisindeki hayatın şu anda nasıl olduğunu düşünüyorsunuz?

JH: “Bir sonrakine geçiyor ve yanlış yaptığın şeyleri düzeltmeye çalışıyorsun. Pazartesi düzeltme günü olurdu. Salı temiz bir gün ve Çarşamba, gelecek hafta takımda çalışmaya devam edeceksin. kısa bir hatıra. Sen sadece son maçın kadar iyi ya da kötüsün. Pazar günü oraya gidip düzeltmeye çalışmak için bir şansları var.”

TJ Watt, birlikte geçirdiğiniz süre boyunca onun üzerindeki etkinizden bahsetti. Onunla oynadığınızdan beri iyileştirmeler açısından ondan ne gördünüz?

JH: “TJ’nin ekstrem şeyler yapacağını biliyordum. TJ oraya geldiği ilk yıl sağ tarafta oynuyordu. Hatırlıyorum. [saying], ‘Neden TJ’yi sola hareket ettirmiyorsunuz, çünkü TJ’nin sol tarafında bir hareketi var, sağında kopyalayamıyor.’ Bunu yapması bir ya da iki yılını aldı ama onu sola kaydırdıklarında son birkaç yıldır elde ettiğiniz rakamlara ulaştınız. Bu benim için sürpriz değil.”

Aaron Rodgers’ı nasıl durduracağı konusunda Watt’a tavsiyen var mı?

JH: “Yüzünü parçala [and] ona ulaşmak zorundasın. İşte bu (gülüyor). O cepte bir şey yapmasına izin verirseniz; cebinden çıkabilir [too]. Koşarken gülünç atışlar yapabilir. Bunu onun gibi yapabilen birini görmedim.”

2023’te Hall of Fame’e hak kazanacaksınız. 29 yaşında ilk kez başladıktan sonra 30 yaşına girdikten sonra 72 çuvalınız oldu. Hall of Fame’in sizin için anlamı ne olurdu ve sizin için bir şey ne olurdu’ Seçmenlere kariyerinizden bahseder misiniz?

JH: “Benim için çok şey ifade ederdi… Babamın ölmeden önce söylediği bir şey yüzünden benim için çok şey ifade ederdi. Bunun ne olduğunu şimdi paylaşmayacağım. Olursa, olur. Olmazsa olmaz.

“Sanırım bakmalarını isteyeceğim şey, dediğin gibi, bunu yaptığım zaman dilimi. 29 yaşıma kadar başlamadığımı ve sonra ortaya koyduğum işin bütününü düşünürsek. o altı, yedi, sekiz yılda.”

Sizin için Hall of Famer nedir?

JH: “O oyuncunun oyun üzerindeki etkisi ve o kişi olmadan oyunun geçmişini anlatabilir misin. Ve bu, bana birini Hall of Famer olarak düşündüren şey.”

USAA ve onların Güvenli Sürüş Kampanyası ile ortak olmaya sizi ne motive etti?

JH: “Herkes seyahat etmeye geri dönüyor. … İnsanları neden güvenli bir şekilde sürmeleri gerektiği konusunda eğitmek önemli. Ben savunmacı bir sürücüyüm. Etrafıma baktığımdan emin olmaya çalışıyorum; diğer sürücülerin bunun için neler yapabileceğini tahmin ediyorum. Yapabilecekleri, tam olarak güvenli olmayan şeylere daha iyi uyum sağlayabilirim. [drivers] araba kullanmaya dikkat etmek yerine araba kullanmaya çalışırken birden fazla şey yapanlar.”

Arabanızı çalıştırmadan önce uyguladığınız belirli rutinleriniz var mı?

JH: “Öncelikle telefonunuzu bir kılıfa ve içine oturabileceği bir şeye koyup telefonunuzun sahip olduğu sesle etkinleştirme özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede telefonla iletişim kurmak için telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmıyor. Siri çok yardımcı oluyor. , özellikle yoldayken birisiyle iletişim kurmaya veya iletişim kurmaya çalışırken.”

USAA’nın girişimine katılmanın ardındaki bir başka motive edici faktör de oğullarınız için iyi bir örnek teşkil etmek eminim.

JH: “Bir şey söyleyebilirsin ama davranışların sözlerinizden çok daha yüksek sesle konuşacak. Arabama atladığımda ilk yaptığım şey emniyet kemerimi takmak, aynalarımı ayarlamak, telefonumu yuvasına sokmak oluyor. ve oradan, her şey yola dikkat ediyor ve defansif bir sürücü olmaya devam ettiğimden emin oluyor. Ben buyum. Ben bir defans oyuncusuyum. Diğer insanların hareketlerine uyum sağlamaya alışığım.”

#James #Harrison #Aaron #Rodgers #gelecekteki #HOF #şanslarıyla #karşı #karşıya #olan #Ben #Roethlisberger #Watta #ağırlık #veriyor

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: