Kitap, Bill O’Brien’ın New England’daki Bill Belichick’i devralmak için Teksaslılar tarafından kovulmaya çalıştığını ortaya koyuyor

0 0

Tom Brady ve Bill Belichick arasındaki ilişki, Buccaneers ve Patriots Pazar gecesi ilk maçlarını başlattığında, ikisi ilk kez kafa kafaya gitmeye hazırlanırken, bu hafta merkez sahneye çıktı. New England hanedanlığının bu iki direği arasındaki buz gibi ilişkiyi detaylandıran çok sayıda muhabir olsa da, ESPN’den Seth Wickersham’ın yakında çıkacak olan kitabı “Korkmak Daha İyi”, bozulmalarında bir başka büyüleyici kırışıklığı detaylandırdı.

Wickersham’ın kitapta vurguladığı gibi, bu ilişkide Brady, Belichick ve Robert Kraft arasındaki ilk kırılmalar yıllar öncesine dayanıyor. 2017’de Brady’nin kendisine yakın olanlara “Artık BIll için oynamak istemiyorum” dediği iddia edildi. Wickersham, Kraft, Brady ve diğer birkaç kişinin Belichick’in yerine kimin geçeceğine dair senaryoları tartıştıkları sıralarda, diye yazıyor Wickersham. Josh McDaniels başka bir baş koçluk işi için ayrılırsa, Patriots bir gün Belichick’in yerini alması için Bill O’Brien’ı işe alabilir. O’Brien daha sonra bu planın rüzgarını yakaladı ve Houston’dan çıkmaya çalıştı.

ESPN.com tarafından yayınlanan bir alıntıyla Wickersham, “Plan hayal ürünüydü ama O’Brien bunu duydu” diye yazıyor. “Houston Chronicle’a göre, Houston’da kendi başına bir güç mücadelesi içindeydi, genel müdür Rick Smith ile savaşıyordu, Houston Chronicle’a göre ‘işlevsiz’ ve ‘toksik’ bir durum. O’Brien’ın kampından, ayrılmak istediğini iddia eden sızıntılar, Altından bir paraşütü olduğunu biliyormuş gibi şüphe duyacak kadar saldırgan. [Texans] O’Brien’ı Smith yerine seçti ve antrenöre futbol operasyonları üzerinde daha fazla kontrol sağladı. O’Brien daha sonra bir sırdaşına bunun biraz boş bir zafer olduğu konusunda şaka yaptı. ‘Ben … idim denemek kovulmak için’ dedi.

Belichick ile olan hoşnutsuzluk Brady’nin sonunda iyi belgelenmiş olsa da, kitap Kraft’ın çoğu zaman baş antrenörden nasıl bıktığını da vurguluyor. Kitap, Kraft’ın sırdaşlarına Browns’a koçluk yaptıktan sonra 2000 yılında Patriots ile gelmeden önce itibarına işaret ederek “Bill aptal bir bilgindi” dediğini ortaya koyuyor. Ayrıca Belichick’in “ona hak ettiği saygıyı göstermediğini, ancak ondan sonraki yaşam için acelesi olmadığını” hissetti.

Wickersham ayrıca Kraft’ın bir zamanlar Belichick’i “hayatımdaki en büyük delik” olarak adlandırdığını da yazıyor.

Bu kavgaya rağmen, Patriots, 2018 sezonunda Super Bowl LIII’de birlikte final şampiyonluğu da dahil olmak üzere en yüksek seviyede kazanmaya devam edebildi.

#Kitap #Bill #OBrienın #Englanddaki #Bill #Belichicki #devralmak #için #Teksaslılar #tarafından #kovulmaya #çalıştığını #ortaya #koyuyor

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: