Kovboylar Dak Prescott, AT&T Stadyumu’na karşılık Eagles’ı dövdü: ‘Şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunu oynuyorum’

0 0

NFL mezuniyet kralı 3. Haftada taç giydi ve bu Dak Prescott. Pazartesi gecesi AT&T Stadyumu’ndaki görünüşü, 2020 sezonunun 5. Haftasında sezon sonu ayak bileği kırıldığından beri ilk kez oldu ve iki kez Pro Bowler, devam etmeden önce milli marşın çalınması sırasında duygularıyla savaşıyordu. Philadelphia Eagles’ı geri götürün ve sanki bir şey çalmaya çalışıyorlarmış gibi onları dövün. Adil olmak gerekirse, yaptılar. Prescott’un eve dönüşünün parıltısını ve NFC Doğu’nun zirvesinde erken bir ipucunu da alıp götürmek istediler.

Bunun yerine, yaralı bir hayvan gibi ötenaziye doğru yürüdüler – neredeyse o final skorunun inandıracağı kadar rekabetçi olmayan bir yarışmada 41-21 kaybettiler. Bu, Kovboyların hem hücum hem de savunma cephelerinde düpedüz bir saldırıydı ve ikincisi için, iki kez NFL acele şampiyonu Ezekiel Elliott için büyük bir güne dönüştü ve Prescott, 238 yarda 26 denemede 21 tamamlama ile bitirdi. ve hiçbir müdahale olmadan üç touchdown.

Tek hatası, ilk çeyrekte oyunu 7-7’de bağlamak için Eagles’ın touchdown yapmasına yol açan son bölgede bir çuval beceriksizliğiydi. Top bir saniye çok uzun sürdü, ancak Prescott soğukkanlılığını korudu ve Kovboylar bu hatadan sonra uçup gittiler.

27 yaşındaki oyuncu Pazartesi gecesi her şeyi – her tezahüratın her saniyesini, her anını, nefesini, ter damlasını ve hatta stadyuma esen esintiyi aldı.

Prescott, galibiyetin ardından medyaya takımın web sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Geçen yıl sakatlanmak ve arkanıza yaslanıp futbol izlemek, farklı bir bakış açısı ve insanların bu oyunu oynama biçimlerinin farklı olduğunu düşünüyorum.” “Geri dönmek, deneyim açıkça yardımcı oldu, ancak sadece kendimi çalışmak ve hazırlamak ve sonra sadece sağlıklı olmak için koyduğum tüm çalışmalar – sadece bacak değil, omuz ve sadece bu oyun kitabı.

“Açıkçası, süreklilik ve Kellen’a sahip olmak [Moore as offensive coordinator] Bunca yıldır bu sistemde ve etrafımda olup biten her şeyde ve oyun kuruculara sahip olma konusunda rahatım. Bu çevremdeki erkekler için bir kredi. Hücum hattı ve alıcılar işimi çok kolaylaştırıyor.”

Bununla birlikte, Prescott sadece kendini iyi hissetmiyor, tartışmasız daha önce görülenden daha yüksek bir seviyede top oynuyor ve şu anda ilk üç hafta boyunca 110,1 ile kariyerinin en iyi oyun kurucu reytingine sahip; Kovboylar, 3-0’dan iki kayıp vuruşla geçen bir sezonda 2-1’de oturuyorlar. Görünüşe bakılırsa, sahibi Jerry Jones 3. Haftada AT&T Stadyumu’nun çatısını ve kapılarını açmaya karar vermemiş olsaydı bile Kovboylar, Eagles’a takılan her tüyle birlikte onları nasıl olsa havaya uçuracaktı.

“Evet, şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunu oynuyormuşum gibi hissediyorum.”

#Kovboylar #Dak #Prescott #ATT #Stadyumuna #karşılık #Eaglesı #dövdü #Şimdiye #kadar #oynadığım #iyi #oyunu #oynuyorum

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: