Kovboyların Ezekiel Elliott’u Kartalları patlatıyor 3. Hafta galibiyeti: ‘Herkes yiyebilir. Sadece bir kişi değil’

0 0

2016 sezonundan bu yana Ezekiel Elliott’ın Dallas Cowboys’un geri dönüşü olarak görülmediği bir an olmadı. Aynı şey, iki kez NFL acele şampiyona inancının yeni doğmuş bir bebek bezi gibi değiştiği organizasyon dışında söylenemez – herhangi bir günde onu eleştirenlerin ne kadar huysuz olduğuna bağlı. Bu yüzden, geri koşan yedek Tony Pollard 2. Hafta Los Angeles Chargers galibiyetinde harika bir gün geçirdiğinde, organizasyon kutladı ve Elliott’un da zaferde çok önemli olduğu, örneğin bir gol ve iki gol gibi, onlar için de kaybolmadı. oyun kazanan sürücüde üçüncü aşağı dönüşümler, ancak RB’de öngörülebilir bir değişiklik çağrısı ortaya çıktı.

Bir hafta sonra, Elliott Philadelphia Eagles’ı hücum vuruşundan 116 yarda ve iki touchdown ile dövdü ve NFC Doğu rakibiyle etkili bir şekilde yolunu tuttu – bu belirli rakiple sık sık yaptığı bir şey. Elliott şu anda Eagles’a karşı 7-2 ve 2016’daki rekabete katılmasından bu yana hücumda 1.227 yard ve beş touchdown yaptı.

Pazartesi günü, Elliott ayrıca temastan sonra 58 yard (dokunma başına 3.41 YAC) kazandı ve ilk bir veya iki adamın onu hem Philly’yi hem de önceki haftadan alınanları gömme görevinden alıkoymaya yetmeyeceğini açıkça ortaya koydu. .

Doug Pederson ya da baş antrenör olarak Nick Sirianni olsun, Eagles’ın ona ya da 3. Haftadaki çöküşte ustalıkla yardımcı olan Dak Prescott’a verecek bir cevabı yok ve Eagles’ın saldırı suçlamasında bulunmamak için yapabileceği tek şey buydu.

“Kapatma oyunu oynamaya çalışıyorlardı” [and] Elliott maçtan sonra basına yaptığı açıklamada, “Çok fazla top oynuyorlardı, bu yüzden kutuda iyi sayılar vardı ve bundan faydalandık” dedi. “O-line, kuyruklarını oynadılar. Bütün gece adamları oradan uzaklaştırdılar.”

Ve tutulduğu kadar sessiz olan Elliott, aynı zamanda ilk üç oyunda hiçbir beceriksizliğe sahip değil, hücum cephesinde övgüsünü kesmedi – La’el Collins’e doğru başlarken eksik olan, ancak Terence Steele’in şimdi geri takla attığını gördü. filmde art arda iki iyi hafta – ama Pollard’ı ve karşıt savunmaların neyin geldiğini bilmesini ve ardından onu durdurmak için ne yapacağını bilmesini zorlaştıran diğer saldırı silahlarını övmeye devam ediyor.

Elliott, “Bu takımda sevdiğim bir şey var” dedi. “Herkes yiyebilir. Oyun oynayan sadece bir kişi değil. Oyun yapan bir sürü insan var. Bu çok bulaşıcı.

“Sahip olduğumuz ivmeyi seviyorum. Bunu devam ettirmeliyiz.”

Pollard geceyi 11 denemede 60 hızlı yard ile tamamladı ve sıkı son Dalton Schultz, 80 karşılama yarda ve iki gol ekleyerek sezonun şimdiye kadarki en iyi maçını çıkardı. Kovboylar, 1985’te Hall of Fame orta saha oyuncusu Tony Dorsett’in Doug Cosbie ile bir araya gelmesinden bu yana ilk kez yerde iki kez geriye giden bir skor ve sıkı bir son aynı oyunda iki gol vuruşu gördü.

Bu yüzden Elliott beslenmeyi severken, diğerlerinin de doyduğunu görmekten aynı derecede zevk alıyor ve sadece kaşığına odaklananlar noktayı kaçırıyorlar: Kazançları biriktirmek.

Elliott, “Bulaşıcı bir enerjiniz olduğunda, herkes birbirinin bu tür oyunlar oynadığını görmek için heyecanlanır” diye ekledi. “Bundan dönmek zor.”

#Kovboyların #Ezekiel #Elliottu #Kartalları #patlatıyor #Hafta #galibiyeti #Herkes #yiyebilir #Sadece #bir #kişi #değil

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: