Kovboyların Trevon Diggs’i, Eagles’a karşı galibiyette franchise rekoru kırdı, 3. Hafta’nın oğluna verdiği sözü tutuyor

0 1

Topu gör, topu al. NFL’deki savunma oyuncuları için yeterince basit bir mantradır, ancak çoğu zaman ölümlülerin beklediğinden daha zor olduğunu kanıtlar. Trevon Diggs’in gerçekten insan olup olmadığının belirlenmesi Dallas Cowboys için iyi bir şey çünkü kesinlikle güneşten gelen üçüncü kayada doğmuş biri gibi oynamıyor. Eski ikinci tur seçimi, NFL kariyerine kavurucu bir başlangıç ​​yapıyor ve Jalen Hurts ve Philadelphia Eagles, Pazartesi gecesi Cowboys’ta AT&T Stadyumu’ndaki acı bölüm rakiplerinin bombardımanında Diggs tarafından – tekrar – kurban edildi.

Diggs’in Alabama’daki eski bir takım arkadaşı olan Hurts, genel olarak Cowboys savunması sayesinde akşama zaten zorlu bir başlangıç ​​yaptı, ancak özellikle bir karar onu bu hafta ve sonrasında rahatsız edecek. Kovboylar üçüncü çeyreğin başında 20-7 öndeyken, Hurts geri çekildi ve başka bir eski Alabama ürünü olan Heisman kupasını kazanan ve genel olarak çaylak 10. sıradaki DeVonta Smith’i Dallas’tan ikinci ve 10’uncu sırada hedef aldı. 47 yarda çizgisi, feci sonuçlara varır.

Diggs rotayı atladı ve sadece müdahaleyi almakla kalmadı, aynı zamanda mutfak masasına 59 metre götürdü. Ve onun için, oğluna verdiği bir oyun öncesi sözünü yerine getirdiğini bilmek daha da iyi oldu.

Diggs, ekibin web sitesi aracılığıyla oğlu hakkında “‘Senin bir müdahale ve bir gol almanı istiyorum’ gibiydi” dedi. “Sözümü tuttum.”

Bunu ve daha fazlasını yaptı.

Diggs ayrıca dördüncü çeyrekte kritik bir müdahalede bulundu ve pas verdi ve hem Hurts hem de Smith’i tuğlaların üzerinde etkili bir şekilde bıraktı, ikincisi toplam altı kez hedeflendi, ancak touchdown olmadan toplam 28 yarda sadece üç yakalamada sarsıldı. Ve Smith’in akşamını daha fazla incelerken, Diggs’in onu savunmadığı bir 19 yarda yakalamadan önce toplamda sadece dokuz yarda kaldı ve akşamı yukarıda belirtilen dokuz kombine yard için Diggs’e karşı sadece iki yakalama ile bitirdi.

McCarthy, maçtan sonra Diggs medyasına verdiği demeçte, “Şu anda açıkça yuvarlanıyor” dedi. “Akıllıca bir bölge eşleşmesinde. En iyi alıcıyı alıyor. Yüksek seviyede oynuyor — olağanüstü el-göz koordinasyonu.

“Tıpkı topu kırma şekli. Arka tarafta gördüğüm kadar iyi elleri var.”

Bu, sahibi Jerry Jones tarafından büyük ölçüde yankılanan bir duygu.

Jones Salı günü Fan 105.3FM’ye verdiği demeçte, “Olağanüstü içgüdüleri, futbol içgüdüleri var” dedi. “Ve tabii ki o bir küçük kardeş, Stefon Diggs onun kardeşi ve iş balo olduğunda gerçekten alıcı bir zihniyete sahip. Bunu koçlardan duyarsınız. Sürekli duyarsınız.

“Arkadaşlar, top havadayken, bu potansiyel hücum oyuncusu, alıcısı veya arkası olduğu kadar sizin topunuzdur. Topun için gidin. Topu oynayın. Topa sahip olun. Kendiniz deyin, Onların hepsi.

“Şey, Diggs kesinlikle — dün gece şaka yaptım — o bir D-back taklidi yapan bir alıcı. O topu görüyor. Biliyor, nereden geldiğini biliyor, tıpkı bir alıcı gibi. … İyi haber şu ki, o kadar yetenekli ki büyümek, daha iyi olmak için gerçek bir potansiyele sahip.”

Ek olarak, Hurts için, NFL düzeyinde Diggs’in üstesinden gelme girişimleri, Diggs’in profesyonel olarak ilk iki toplantısında onu iki kez durdurduğu bir boşuna alıştırma olmaya devam ediyor.

Neredeyse Diggs, Hurts’u avucunun içi gibi biliyor gibi, çünkü biliyor – kolej düzeyinde birlikte geçirdikleri zamanın ve Eagles oyun kurucu üzerinde bazı kaliteli NFL ödevlerinin bir kombinasyonu.

Ve altılı seçime gelince, Diggs, Smith’in bile Hurts topu bıraktığında neyin geleceğini bildiğini söylüyor.

“Jalen’in üç adımını okumuştum. [drop], hızlı oyun okuması ve alıcı kısa bir bölünme yaşadı, bu yüzden onun bitmesini bekliyordum” dedi Diggs. “Onları her gün görüyordum ve Alabama’da bire bir gidiyorduk ve biz Her gün yarışıyorlar. DeVonta ne yapmak istediğimi biliyordu ve ben de onun ne yapmak istediğini biliyordum. Yani adil bir oyun. Eğlenceliydi.”

Diggs’in kariyerine ilk 14 başlangıcında altı müdahalesi var ve bunlardan üçü 2021 sezonunun ilk üç maçında geldi ve bu süre zarfında bir Cowboys oyuncusu tarafından yapılan çoğu müdahale için efsanevi defansif Everson Walls ile eşleşti. Altılı seçimi, Byron Jones 2017’de bir tane aldığından beri Kovboylar için ilkti ve Diggs’in bu sezon olası 17 müdahalede mevcut sersemletme hızını sürdürmesi pek olası olmasa da, şimdiden hem Pro Bowl hem de All-Pro’da oynuyor. seviye. Ayrıca, kariyerindeki INT’lerden dördü Hurts (2) ve şu anda takas edilen Carson Wentz (2) arasında bölünmüş olarak Eagles’ı cezalandırma konusunda da bir parıltı aldı.

Yine de, iyileştirmesi gereken bir yeri olduğuna inanıyor, bu da Hurts’i gelecekteki toplantılar konusunda gerginleştiren bir fikir.

“Ben yeni bir köşedeyim, bu yüzden bu işe girmeliyim” dedi. “Diğer köşelerin çoğunda benim üzerimde uzun yıllar var. Sadece onlardan iyi ya da daha iyi olmak için bu işe girmeliyim. O saatleri koymam gerekiyor. zaman.

“Bu sadece ailemin geldiği bir şey, sadece çok çalışmak ve öğütmek.”

Bu ve oğluna verdiği sözü tutmak — Diggs’in yapmakta çok iyi olduğu iki şey.

#Kovboyların #Trevon #Diggsi #Eaglesa #karşı #galibiyette #franchise #rekoru #kırdı #Haftanın #oğluna #verdiği #sözü #tutuyor

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: