Mets’ Noah Syndergaard to make first MLB appearance in two years on Tuesday vs. Marlins

0 0

Getty Resimleri

MLB.com’dan Anthony DiComo’ya göre New York Mets’in sağ bek oyuncusu Noah Syndergaard, Salı gecesi Miami Marlins’e karşı oynadığı çift kafalı maçın bir parçası olarak sezonun ilk maçına çıkacak. Başlangıç, neredeyse tam iki yıl sonra bir büyük lig maçında ilk kez yer alacak. Syndergaard en son 29 Eylül 2019’da Atlanta Braves’e karşı bir galibiyetle sahaya çıktı.

Ağustos ayında 29. doğum gününü kutlayan Syndergaard’ın bu yaz serbest oyuncu kadrosuna ulaşması planlanıyor. Salı günkü görünüm, o zaman, geçen bahardaki Tommy John ameliyatından rehabilitasyonunun resmi olarak tamamlanmasının yanı sıra bir tür seçmelere hizmet edecek.

Operasyondan önce Syndergaard, beyzbolda en dinamik başlayanlardan biriydi. 119 kariyer gezisinde, 3.31 ERA (119 ERA+) ve 4.67 vuruş/yürüme oranı elde etmişti. Syndergaard, 2015’te Yılın Çaylağı Ödülü oylamasında dördüncü oldu ve ikinci sezonunda, hem En Değerli Oyuncu hem de Cy Young Ödülleri için aşağı oylama sırasında All-Star Oyununu yaptı.

Lütfen abone olmak istediğinizi onaylamak için onay kutusunu işaretleyin.

Üye olduğunuz için teşekkürler! Gelen kutunuza göz kulak olun.

Üzgünüm! Aboneliğiniz işlenirken bir hata oluştu.

Syndergaard’ın hızlı topu 90’ların başında otururken, SNY’den Jacob Resnick’e göre yakın zamanda bir rehabilitasyon başlangıcında 93 ila 95 mil aralığındaydı. Syndergaard’ın en yüksek hızı geri dönmezse ne kadar etkili olabileceği görülecektir.

Mets, Salı günkü çift sayılı sezona 73-82’lik bir rekorla girecek. Bu yıl zaten yanlış türde bir tarih yazdılar, çünkü onlar (103) kadar gün birinci olan hiçbir takım daha önce kaybetme rekoru ile bitirmemişti. Mets, Ağustos ortasına kadar ilk sıradaydı. O zamandan beri her şey yokuş aşağı gitti, ancak onları playoff resminin dışında bıraktı.

#Mets #Noah #Syndergaard #MLB #appearance #years #Tuesday #Marlins

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: