MLB DFS: Top DraftKings, FanDuel daily Fantasy baseball picks, strategy, advice for September 29, 2021

0 1

Dün gece üç isabet daha toplayan Trea Turner, 14 maçlık bir galibiyet serisiyle Çarşamba günü oyuna giriyor. Bu, majörlerdeki en uzun aktif seri ve Turner, sezonda .325’e ulaştığı için vuruş ortalama liderlik tablosunun zirvesine yükseldi. Hem FanDuel hem de DraftKings’deki en pahalı MLB DFS seçimlerinden biri olsa bile, Turner Çarşamba günkü MLB DFS dizileri için hala çok imrenilecek.

Ancak eski Ulusal, günlük Fantasy beyzbol sahiplerinin biraz tereddüt etmesine neden olabilecek Padres’in marş oyuncusu Ryan Weathers’a karşı kariyerinde 3’e 0. Bu, bir sürahi ile bir sürahi arasındaki geçmiş maçları görmezden geldiğiniz senaryolardan biri mi, yoksa MLB DFS oyuncu havuzunda başka bir yere mi bakmalısınız? Herhangi bir MLB DFS tahminini göndermeden önce SportsLine günlük Fantasy uzmanı Mike McClure’un MLB DFS tavsiyelerini, stratejisini ve projeksiyonlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

McClure, kariyerinde neredeyse 2 milyon dolar kazanan günlük bir Fantasy profesyonelidir. Ve günlük Fantasy beyzbol söz konusu olduğunda, McClure elinden gelenin en iyisini yapıyor. “Akıllı İnsanlar için Fantezi Futbol (ve Beyzbol): Hobinizi Bir Servete Dönüştürme” kitabında en iyi MLB DFS oyuncusu olarak tanınan McClure’un tescilli projeksiyon modeli, eşleşmeler ve son sonuçlar gibi faktörleri dikkate alarak her oyunu 10.000 kez simüle eder. hesap. Bu, her sitede en iyi değerleri bulmasını sağlar.

Salı günü McClure, Rockies’in kısa stoperi Trevor Story’yi en iyi seçimlerinden biri olarak seçti. Sonuç: Story 2’de 4’e ev sahibi ve iki katına çıkarak DraftKings’te 19 puan ve FanDuel’de 24,7 puan aldı. Onu kadrolarına dahil eden herkes kârlı bir gün geçirme yolunda ilerliyordu.

Şimdi, 2021 MLB sezonu sona ermek üzereyken, McClure Çarşamba günü MLB’nin en iyi günlük Fantasy seçimlerini kilitledi. Onları görmek için şimdi SportsLine’a gidin.

McClure’un 29 Eylül 2021 için en iyi MLB DFS seçimleri

McClure’un Çarşamba günü için en iyi MLB DFS seçimlerinden biri, FanDuel’de 3.700 $ ve DraftKings’de 5.300 $’dan Red Sox kısa stoperi Xander Bogaerts. Bogaerts bu yıl üçüncü All-Star takımını yaptı ve 23 ev koşusu, 79 RBI ve .296 vuruş ortalaması ile plakada yıldız oldu.

Çarşamba günü Baltimore’daki muhtemel Zac Lowther karşısında (1-2, 7.66) harika bir maç alıyor. Sadece ERA’yı görmezden gelmek zor değil, aynı zamanda Bogaerts kariyerinde güney pençesine karşı 2’ye 4’tür. Lowther, marşa terfi ettiğinden beri daha da kötü bir performans sergiledi, çünkü bullpen’den 4.50 ERA’ya sahipti, ancak başlangıç ​​atıcısı olarak 8.68’e sahipti.

McClure’un optimal MLB DFS stratejisindeki bir diğer anahtar, Bogaert’leri dış saha oyuncusu Hunter Renfroe ile istiflemeyi içerir (FanDuel’de 3.600 $, DraftKings’de 4.600 $). Renfroe 4’e 2 gitti ve Salı günü yılın 29. ev sahibi koşusunu yaptı.

Renfroe dokuz maçlık bir galibiyet serisi sürüyor ve bu müsabakaların altısında ekstra taban vuruşları var. Renfroe bütün yıl solak atıcıları dövdüğü için Lowther’a da ziyafet çekmeli. OPS’si LHP’lere karşı RHP’lerden 111 puan daha yüksekken Lowther, beş ev koşusunun dördünün Renfroe gibi sağ elini kullanan isabetçilere izin verdi. 29 yaşındaki oyuncu, olumlu bir eşleşmeye sahip bir çizgi oyuncusu, bu yüzden Çarşamba günkü MLB DFS kadroları için McClure’un neden yüksek olduğunu görebilirsiniz.

29 Eylül 2021 için MLB DFS kadrolarınızı nasıl ayarlayabilirsiniz?

McClure ayrıca Çarşamba günü çok büyük sayılarda patlamaya hazır olan değeri düşük bir oyuncuyu da hedefliyor. Yıldızlar, turnuva kazanan değeri geri vermesi için hizalanıyor ve bankayı kırmayacak bir fiyatla geliyor. Burada sadece kim olduğunu görebilirsiniz.

Peki Çarşamba için en iyi MLB DFS seçimleri nelerdir? DFS milyoneri Mike McClure’un eksiksiz oyuncu havuzunu ve FanDuel ve DraftKings için seçimlerini görmek ve MLB DFS’de büyük para kazanmak için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin.

#MLB #DFS #Top #DraftKings #FanDuel #daily #Fantasy #baseball #picks #strategy #advice #September

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: