NFL DFS, Jaguars vs. Bengals: En İyi DraftKings, FanDuel’in Perşembe Gecesi Futbolu için günlük Fantezi seçimleri

0 0

Trevor Lawrence ve Jacksonville Jaguarları Joe Burrow ve Cincinnati Bengals’i yenerken, son iki 1 numara genel draft hakkı Perşembe Gecesi Futbolu’nda karşı karşıya gelecek. Burrow’un 2020’de çektiği artan acılar, Lawrence’ın şu anda yaşadıklarına benziyor, ancak NFL DFS kadrolarınız için kimi seçmelisiniz? Üniversiteden takım arkadaşı Ja’Marr Chase ile yeniden bir araya gelen Burrow, bu sezon şimdiden geçen yılki kadar galibiyete sahip. Chase, Bengals vs. Jaguars için en çok rağbet gören NFL DFS seçimleri arasında olacak ve diğer kaliteli alım seçeneklerinde de sıkıntı yok.

Diğer tarafta, bu sezon üç maçın ikisinde gol atan geniş alıcı DJ Chark’ta eski bir LSU Tiger olacak. Takım arkadaşı Marvin Jones ve Cincinnati’den Tyler Boyd, NFL DFS stratejiniz için dikkate alınmaya değer olabilir. Pozisyonda böylesine derin bir NFL DFS oyuncu havuzu varken, kadrolarınızı doldurmak için biraz yardım almanız faydalı olacaktır. Bu nedenle, DraftKings ve FanDuel gibi sitelerde Perşembe Gecesi Futbolu için herhangi bir NFL DFS seçimini kilitlemeden önce, SportsLine’dan Mike McClure’dan NFL DFS tavsiyelerine, oyuncu sıralamalarına, yığınlara ve en iyi günlük Fantezi futbol seçimlerine göz atmayı unutmayın.

McClure, kariyer kazancında neredeyse 2 milyon dolar olan efsanevi bir profesyonel DFS oyuncusu. Metodolojisi, FanDuel ve DraftKings’de muazzam paralara yol açtı. 2020’de FanDuel’de iki yüksek bahisli turnuvayı devraldı ve DraftKings’te 130.000’den fazla katılımcının yer aldığı turnuvalarda bir çift ilk 10’da bitirme kaydetti. Onun kadroları da geçen sezon bir düzineden fazla turnuvada ilk yüzde 1’in içinde bitirdi.

NFL eyleminin her anını simüle eden, eşleşmeler, istatistiksel eğilimler ve yaralanmalar gibi faktörleri hesaba katan güçlü bir tahmin modeli kullanır. Bu, yalnızca SportsLine’daki üyelerle paylaştığı en iyi DFS değerlerini bulmasını sağlar.

Şimdi McClure, Perşembe Gecesi Futbolunda dikkatini Bengals vs. Jaguar’a çevirdi ve günlük en iyi Fantezi futbol tahminlerine kilitlendi. Bunları ancak SportsLine’a giderek görebilirsiniz.

Jaguars vs. Bengals için en iyi NFL DFS seçimleri

Perşembe Gecesi Futbolu için McClure’un en iyi NFL DFS seçimlerinden biri Bengals oyun kurucusu Joe Burrow. 24 yaşındaki oyuncu, 3. Hafta’da Steelers’a karşı tartışmasız kariyerinin en iyi maçını çıkarıyor. Burrow, kariyer rekoru 77.8 tamamlama yüzdesinde 172 yard ile birlikte gitmek için üç gol geçişi ile kariyer rekoru kırdı.

Başarısının anahtarı, kariyerinde ikinci kez görevden alınmadığı için Burrow’un önden aldığı korumaydı. Jags, çuvallarda 29. sırada, bu yüzden Perşembe Gecesi Futbolu’nda Burrow’un en iyilerini tekrar görebiliriz. Geçen sezon Burrow, Jacksonville’i 300 yarda ve bir gol için parçaladı ve şimdi emrinde daha da fazla yeteneğe sahip.

McClure’un optimal NFL DFS stratejisinin bir parçası, aynı zamanda, koşu sahalarında (286) ligde ikinci ve hücum sahalarında (315) altıncı sırada yer alan Joe Mixon ile Burrow’u istiflemeyi de içeriyor. Steelers’ın ilk 10 koşu savunmasına karşı 90 yarda bir oyundan çıkıyor ve şimdi koşu karşısında 17. sırada yer alan Jag’lerle karşı karşıya.

Mixon, geçen sezon Jacksonville’e karşı beş yıllık kariyerinin en iyi maçını çıkardı, çünkü kariyerinin en yüksek ikinci toplamını oluşturan 151 yarda koşarken kariyer rekoru kıran üç gol attı. Jags, bu yıl ligdeki en fazla ikinci sayı olan rakiplere karşı beş touchdown’a izin verdiğinden, Perşembe Gecesi Futbolunda da benzer bir başarıya sahip olmalı. Mixon, Perşembe günkü NFL DFS dizileri için her yerde olmanız gereken bir geri dönüş.

Bengals vs. Jaguar için NFL DFS kadroları nasıl ayarlanır?

McClure ayrıca, Perşembe Gecesi Futbolu’nda büyük sayılar için patlamaya hazır olan, değeri düşük bir oyuncuyu hedefliyor. Bu seçim, turnuvalarınızı ve nakit oyunlarınızı kazanmak veya eve hiçbir şey almadan gitmek arasındaki fark olabilir. Burada sadece kim olduğunu görebilirsiniz.

Peki Mike McClure, Perşembe Gecesi Futbolu için en uygun NFL DFS kadrolarını kim koyuyor? Günlük bir Fantasy uzmanının yaklaşık 2 milyon$’lık kazançla sunduğu en uygun NFL DFS seçimlerini, sıralamalarını, tavsiyelerini ve yığınlarını görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin ve öğrenin.

#NFL #DFS #Jaguars #Bengals #İyi #DraftKings #FanDuelin #Perşembe #Gecesi #Futbolu #için #günlük #Fantezi #seçimleri

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: