NFL futbol havuzu, pick’em, ofis havuzu, güven seçimleri: 4. Haftada Titans’a Geri Dön, 2021

0 0

Bölüm rekabetleri her zaman yoğunluk katar ve 4. Hafta NFL programında bu tür savaşlardan birkaçı bulunur. Bears vs Lions, Cardinals vs. Rams, 49ers vs. Seahawks ve Chargers vs. Raiders hepsi çok önemli eşleşmeler olacak, ancak rekabet oyunları 4. Hafta NFL ofis bilardo seçimlerinize girmeyi daha da zorlaştırabilir. Bu takımlar birbirini iyi tanıyor, bu yüzden NFL güven havuzu seçimlerinizle hangi takımları seçmelisiniz?

Los Angeles, Caesars Sportsbook’ta Arizona’ya karşı altı kişi tarafından tercih ediliyor, ancak bu, 4. Hafta NFL seçimlerinizde ev sahibi takımı desteklemeniz gerektiği anlamına mı geliyor? 6. Haftaya kadar güle güle haftalar başlamazken, 16 maçlık başka bir dolu liste var, bu yüzden NFL bilardo seçimlerinizle başka hangi takımları seçmelisiniz? NFL tahminlerinizi yapmadan önce, SportsLine’ın kanıtlanmış modelinden 4. Hafta NFL futbol bilardo seçimlerini görmeniz gerekir.

Her NFL oyununu 10.000 kez simüle eden model, altı yıl önce başlangıcından bu yana en yüksek puan alan NFL seçimlerinde 100 dolarlık oyuncular için neredeyse 7,900 dolar arttı. Geçen sezon en iyi NFL seçimlerinde 24-14 gibi cızırdadı ve 800 dolardan fazla geri döndü. Model ayrıca 2021 sezonuna, geçmişi 2017 sezonuna kadar uzanan en yüksek puanlı NFL seçimlerinde 123-81’lik inanılmaz bir seriyle giriyor.

NFL güven havuzu oyuncuları için daha da önemlisi, model aynı zamanda NFLPickWatch’ta son beş yılın dördünde doğrudan NFL seçimlerinde ilk 10’da yer aldı ve bu süre zarfında CBS Sports ofisi bilardo oyuncularının yüzde 94’ünden fazlasını dört kez yendi. Onu takip eden herkes çok yükseldi.

Şimdi, model tüm 4. Hafta NFL programını 10.000 kez simüle etti ve optimal NFL pick’em oyunlarını oluşturdu. Onları görmek için SportsLine’a gidin.

En İyi 4. Hafta NFL ofis havuzu tahminleri

Modelin en iyi 4. Hafta NFL pick’em tahminlerinden biri: Tennessee, New York Jets’i geçiyor ve 7.5 puanlık favori olarak evinde rahat bir galibiyet alıyor.

Sezonu açmak için Cardinals’e karşı hayal kırıklığı yaratan bir performansın ardından Titanlar, Seahawks’ı uzatmada bir galibiyetle ve ardından geçen hafta Colts’u yenerek karşılık verdiler. Geriye koşan Derrick Henry, galibiyet serisinde 63 kez 295 yarda koştu ve üç gol atarken, 86 yarda dokuz top yakaladı.

Titanların savunması haftaya göre görünüşte daha iyi hale geldi ve Colts’u 265 yarda toplam hücumda ve sadece 16 puanda tuttukları bir performanstan çıkıyor. Üç hafta boyunca oyun başına sadece 4.1 yard ve maç başına 6.7 sayı ortalaması olan bir Jets hücumu oynayacaklar.

Model, Henry’nin 100 yarda koşarak gittiğini ve daha sık bir gol attığını tahmin ediyor. Titanların savunması ortalama olarak üç çuval kaydeder ve bir çift top kaybı sağlar, bu da Titanların tahmini 28-16 nihai skorla simülasyonların yaklaşık yüzde 80’inde kazanmasına yardımcı olur.

4. Hafta NFL ofis bilardo seçimleri nasıl yapılır

Model ayrıca diğer her 4. Hafta maçında çağrı yaptı ve Broncos – Ravens ve 49ers – Seahawks gibi potansiyel olarak yakın eşleşmeler için güçlü seçimlere sahip. Aynı zamanda bir Super Bowl yarışmacısının sert bir şekilde düşmesini istiyor. Burada yalnızca modelin tüm NFL havuz seçimlerini görebilirsiniz.

Peki her 4. Hafta NFL maçında kimi seçmelisiniz? Ve hangi Super Bowl favorisi sert düşüyor? Son beş yılın dördünde doğrudan seçimlerde İlk 10’da yer alan ve 2017’den bu yana en iyi sıralamalarda 123-81’lik olağanüstü bir puan alan gelişmiş bilgisayar modelinden en uygun NFL ofis bilardo seçimlerini almak için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin.

#NFL #futbol #havuzu #pickem #ofis #havuzu #güven #seçimleri #Haftada #Titansa #Geri #Dön

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: