Optimal NFL futbol nakavt, hayatta kalanlar için bilardo seçimleri, strateji, 4. Hafta 2021 için tavsiyeler

0 0

2021 NFL sezonunun üç haftasından sonra beş takım yenilmedi, diğer beş takım ise henüz galibiyet kaydetmedi. 3-0 rekoruna sahip kulüplerden dördü batıda yaşıyor ve ikisi Los Angeles Rams NFC Batı rakibi Arizona Cardinals’e ev sahipliği yaparken 4. Haftada savaşacak. Los Angeles, bölümde birinciliği elde etmeyi umuyor ve Caesars Sportsbook’un en son 4. Hafta NFL oranlarında Arizona’ya karşı altı puanlık bir favori ve birçoğu NFL kurtulan havuz seçimleriyle onlara atlayacak.

NFL nakavt havuz seçimleri için dikkat çekebilecek diğer NFL favorileri arasında Buffalo Bills (Houston Texans’a karşı -16.5), Tennessee TItans (New York Jets’e karşı -7.5) ve New Orleans Saints (New York Giants’a karşı -7.5). Herhangi bir 4. Hafta NFL kurtulan seçimini yapmadan önce, son derece ateşli SportsLine Projeksiyon Modelinin hangi takıma girdiğini görmeniz gerekir.

Her NFL oyununu 10.000 kez simüle eden model, altı yıldan fazla bir süre önce başlangıcından bu yana en yüksek puan alan NFL seçimlerinde 100 dolarlık oyuncular için neredeyse 7,900 dolar arttı. Geçen sezon en iyi NFL seçimlerinde 24-14 gibi cızırdadı ve 800 dolardan fazla geri döndü. Model ayrıca 2021 sezonunun 4. Haftasına, geçmişi 2017 sezonuna kadar uzanan en yüksek puanlı NFL seçimlerinde 123-81’lik inanılmaz bir seriyle giriyor.

Model ayrıca NFLPickWatch’ta son beş yılın dördünde doğrudan NFL seçimlerinde İlk 10’da yer aldı ve bu süre zarfında CBS Sports Football Pick’em oyuncularının yüzde 94’ünden fazlasını dört kez yendi. Onu takip eden herkes çok yükseldi.

Model, hayatta kalan havuz formatını ezmek için kullanılabilir. Her hafta, en çok bilgisayar simülasyonunu kazanan mevcut takım, doğrudan galip geldi. Geçen hafta, model Carolina’nın Teksaslıları yenmesiyle arka arkaya üç yaptı. Modelin bu hafta kimi desteklediğini yalnızca SportsLine’da görebilirsiniz.

En İyi 4. Hafta NFL kurtulan havuzu tahminleri

4. Hafta için model, Kardinaller’den Ram’lara karşı olan hesaplaşmasında çekiniyor. Arizona’nın hücumu ilk üç hafta boyunca NFL’nin en iyileri arasında yer aldı ve 103 puanla ilk sırada yer aldı. Ancak Kardinaller, 95 puanla çok geride olmayan ve ilk iki iç saha maçında her ikisi de çift haneli galibiyetlerle 34 üreten bir Los Angeles takımıyla karşı karşıya.

Rams, sezon açılışında evinde Chicago’yu geçti ve 3. Hafta’da 34-24’lük bir zafere giden yolda Tampa Bay’i asla geride bırakamadı. Matthew Stafford, Buccaneers’a dört gol attı ve ligde dokuz puanla ikinci sırada kaldı. . Kardinaller ilk üç maçının her birinde en az 31 sayı atmış olsalar da, Ram’lar modelin bu haftaki tahminleri için çok tehlikeli.

4. Hafta NFL kurtulan havuz seçimleri nasıl yapılır

Bunun yerine model, arka arkaya zaferler kazanan ve mücadele eden bir rakiple karşı karşıya olan bir takımı destekliyor. Bu takımı seçmek sizi sadece 5. Haftaya götürmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi NFL kurtulan havuzunuzun derinliklerine inmek için en uygun konuma getirecektir. Bu takımı seçmenin zamanı geldi ve maçı sadece SportsLine’da izleyebilirsiniz.

4. Hafta kurtulan havuzunuzda hangi şaşırtıcı takım mutlaka geri dönmeli? NFL’yi sürekli olarak ezen gelişmiş bilgisayar modelinden 4. Haftada hangi takımın sizi zafere taşıdığını görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin ve öğrenin.

#Optimal #NFL #futbol #nakavt #hayatta #kalanlar #için #bilardo #seçimleri #strateji #Hafta #için #tavsiyeler

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: