Perşembe Gecesi Futbolu oranları, yayılma, çizgi: Jaguarlar vs. Bengals seçimleri, 25-12 atışta uzmandan tahminler

0 0

Cincinnati Bengals, Perşembe Gecesi Futbolu’nda Jacksonville Jaguars’ı ziyaret ettiklerinde AFC Kuzeyinde ilk sırada kalmaya çalışacaklar. Arizona’ya 31-19 mağlubiyetten çıkan Jaguarlar (0-3), bir yıl önce 1-15 gittikten sonra üst üste 18 maç kaybetti. Jacksonville’in son galibiyet sezonu 2017’ydi. Pazar günü Pittsburgh’u 24-10 mağlup eden Bengals (2-1), 2015’ten bu yana ilk galibiyet sezonunu arıyor.

Cincinnati’deki Paul Brown Stadyumu’ndan başlama vuruşu 20:20 ET’ye ayarlandı. Cincinnati, Caesars Sportsbook’un en son Jaguars vs. Bengals oranlarında 7.5 puanlık favori, toplam puanlar için fazla-altı ise 46’dır. Herhangi bir Bengals-Jaguars maçına veya NFL tahminine girmeden önce, SportsLine’ın ne olduğunu gördüğünüzden emin olun. uzman Mike Tierney’in söylemesi gerekiyor.

Çalışmaları The New York Times ve Los Angeles Times’da yer alan ulusal bir spor yazarı olan Tierney, NFL’yi on yıllardır takip ediyor ve yedi Super Bowl’dan haber yapıyor. Tecrübesini NFL’yi ezmek için kullandı ve son üç sezonda yayılmaya karşı 187-147 geçti.

Buna ek olarak, Tierney, Jaguarların karıştığı NFL seçimlerine karşı son 37 maçında 25-12. Onu takip eden herkes çok yükseldi.

Şimdi, Tierney Jaguarlar vs. Bengals’i her açıdan kilitledi ve yayılmaya karşı kendinden emin bir seçim yayınladı. Görmek için hemen SportsLine’ı ziyaret edebilirsiniz. Bengals vs. Jaguar için birkaç NFL çizgisi ve trendi:

Jaguars vs Bengals farkı: Cincinnati -7,5Jaguars vs. Bengals over-under: 46 puanJaguars vs. Bengals para hattı: Jacksonville +280, Cincinnati -350JAC: Under son iki Jaguar maçında isabet aldıCIN: Bengals şu anda 5-1 ATS deplasman rekorları kıran takımlara karşı evlerinde oynadıkları son altı maç

Öne Çıkan Oyun | Cincinnati Bengals vs Jacksonville Jaguarları

Bengals neden kapsayabilir

Cincinnati, 2020 NFL Draft’ında en iyi seçim olan oyun kurucu Joe Burrow tarafından yönetiliyor. Pazar günü Pittsburgh Steelers’a karşı 172 yard, üç touchdown ve bir müdahale için 18 pasın 14’ünü (kariyer rekoru yüzde 77.8) tamamladı. Burrow, 2021’de üç maçta iki veya daha fazla touchdown pasosu olan üç AFC oyun kurucudan biri. Diğerleri Las Vegas Raiders’dan Derek Carr ve Kansas City Chiefs’ten Patrick Mahomes. Perşembe Gecesi Futbolu’ndaki tek kariyer maçında Burrow, 17 Eylül 2020’de Cleveland’da 316 yard ve üç tank avcısı pas geçti.

Bengallerin sahip olduğu bir başka saldırı silahı da Joe Mixon’u geri koşturmaktır. 3. Haftada 90 yard koştu ve hücumdan 70 veya daha fazla yard ile üst üste dördüncü maçını arıyor. Jaguarlara karşı yapılan son karşılaşmada, Mixon 151 yarda koştu ve ikisi yerde olmak üzere kariyer rekoru olan üç touchdown ile 30 karşılama yarda sahip oldu. Üst üste üçüncü Perşembe Gecesi Futbol maçını, hücumdan 85 veya daha fazla yard ile arıyor.

Jaguarlar neden gizlenebilir?

Buna rağmen, Cincinnati, Jaguarlar vs. Bengals yayılmasını kapsayacak bir kilit değil. Bunun nedeni, Jacksonville’in bu yılki draftta oyun kurucu Trevor Lawrence’la en iyi seçimi yapması. 219 yard ve Arizona’ya karşı bir touchdown için 34 pasın 22’sini (sezonun en yüksek seviyesi yüzde 64,7) tamamladı. İki kez seçildi, ancak geçen hafta 27 yarda sezonun en yükseği için koştu.

Ayrıca hücumu güçlendirmek, 88 acele de dahil olmak üzere, hücumdan 134 yarda bir sezon rekoru kıran ve sezonun ilk acele golünü atan James Robinson’ı geri çekiyor. Bengals’e karşı yaptığı son karşılaşmada, Robinson 75 yard koştu ve hücumda 107 yarda kaldı. Bir touchdown ile bir AFC Kuzey takımına karşı üst üste üçüncü maçını arıyor. 2020’de Miami’ye karşı kariyerindeki tek TNF maçında, 83 karşılama sahası da dahil olmak üzere hücumda 129 yarda kaldı.

Bengals vs. Jaguar seçimleri nasıl yapılır

Perşembe Gecesi Futbolu için, Tierney toplamın altına eğiliyor, ancak aynı zamanda kritik bir X faktörünün, yayılmanın bir tarafını zorunlu hale getirdiğini söylüyor. Sadece SportsLine’da paylaşıyor.

Peki Perşembe Gecesi Futbolunda Jaguars vs. Bengals’i kim kazanır? Ve hangi kritik X faktörü, yayılmanın bir tarafını geri dönüşlü yapar? Jacksonville’in dahil olduğu seçimlerde 25-12’lik harika bir NFL uzmanından, Bengals ve Jaguarların hangi tarafına atlamanız gerektiğini görmek için şimdi SportsLine’ı ziyaret edin ve öğrenin.

#Perşembe #Gecesi #Futbolu #oranları #yayılma #çizgi #Jaguarlar #Bengals #seçimleri #atışta #uzmandan #tahminler

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: