PSG vs. Man City: Pochettino, Lionel Messi ve Marco Verratti’nin Şampiyonlar Ligi için ‘iyi ilerlediğini’ söyledi

0 0

Paris Saint-Germain, başantrenör Mauricio Pochettino’nun son sakatlıklardan sonra her ikisinin de kesinti yapacağını doğruladıktan sonra Salı günü Paramount+’da UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Manchester City’ye karşı Lionel Messi ve Marco Verratti’yi arayabilecek.

Messi, Metz ve Montpellier’e karşı son iki maçı diz sorunuyla kaçırırken, Verratti daha ciddi bir diz sakatlığıyla daha uzun süredir sahalardan uzaktı, ancak ikisi de Pep Guardiola’nın adamları ile olan çatışmanın hazırlık aşamasındaydı.

Dünya oyununun daha da fazla kapsamını mı istiyorsunuz? Aşağıdan dinleyin ve ¡Qué Golazo’yu takip edin! Yorumlar, önizlemeler, özetler ve daha fazlası için sizi sahanın ötesine ve dünyanın dört bir yanına götürdüğümüz Günlük CBS Futbol Podcast’i.

Pazartesi günkü maç öncesi basın toplantısında Pochettino, “Marco gibi Leo da iyi ilerliyor” dedi. “Bence başaracak. Kimin başlayacağını henüz bilmiyorum. Farklı koşullarda çalışmak ve gelişmek zaman alıyor. İyi oynamaları için birbirlerini anlamaları gerekiyor.

“Herkesin üzerinde bir baskı var. En önemli şey takımdan memnun olmak. Biraz zamana ihtiyacımız var. Oyuncuların kendilerini özgürce ifade edebilmeleri gerekiyor. Marco iyi antrenman yaptı ve kadroda yer alabileceğini düşünüyoruz. Oynama ihtimali var” dedi.

Pochettino daha sonra, Messi’nin Barselona’dan yaz transferinin ardından PSG’ye uyum sağlamasının hala zaman aldığını ve efsanevi Arjantinli’nin nihayetinde Fransız başkentinde başarılı olacağını öne sürdü.

Eski Tottenham Hotspur patronu, “Leo herkes gibi bir adam” dedi. “Takıma, kültüre ve ülkeye uyum sağlaması gerekiyor. Bırakın oyuncular uyum sağlasın ve kendilerini evlerinde hissetmeye başlasınlar. Barcelona’da 20 yıl geçirdi ve onun için her şey yeni. Buraya geleli çok olmadı. . Her şeyin güzel olacağına ve birlikte başarıya ulaşacağımıza dair hiçbir şüphem yok.”

Bu arada Ander Herrera, Kylian Mbappe’nin hafta sonu Montpellier’i 2-0 yendikleri maçta takım arkadaşı Neymar’a yönelik sözde eleştirisine değindi ve ikilinin birbirlerine hiç olmadığı kadar yakın oldukları konusunda ısrar etti.

İspanyol, “Gelir varmaz aralarındaki bağı görebildim” dedi. “Hala görebiliyoruz. Gülüyorlar, uyuyorlar. Oyunlar sırasında herkes gol atmak veya gol atmak istiyor ve bu normal. Bazen işler orantısız oluyor. Bunun ne olduğunu bildiğimiz için komik tarafı görmelisiniz. kulüp anlamına gelir.”

PSG ve City, Salı günü, Les Parisiens’in geçen sezon yarı finalde Citizens’a mağlubiyetinin intikamını almak için Paramount+’da izleyebileceğiniz A Grubu’nda muhtemelen bugüne kadarki en büyük Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında buluşuyor.

#PSG #Man #City #Pochettino #Lionel #Messi #Marco #Verrattinin #Şampiyonlar #Ligi #için #iyi #ilerlediğini #söyledi

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: