Rapora göre Marlon Mack’i takas etmek isteyen Colts: Panthers, 49ers, kanıtlanmış RB için 5 mantıklı iniş noktası arasında

0 0

1.000 hızlı yardı aştıktan ve Colts’un geri koşan lideri olarak statüsünü pekiştirdikten iki yıl sonra, Marlon Mack Indianapolis’ten tamamen ayrılmanın eşiğinde. Ya da en azından, ESPN ve NFL Media Salı günü iki tarafın 25 yaşındaki geri için bir takas arayışında karşılıklı olarak anlaştığını bildirerek, hem onun hem de Colts’un sağlamaya çalıştığı şey bu. Mack, 2020’de sakatlığı nedeniyle bir maç hariç tüm maçları kaçırdıktan sonra bu Mart ayında Indy ile bir yıllık sözleşmeyle yeniden imzaladı, ancak Jonathan Taylor ile takımın yeni 1 numaralı top taşıyıcısı ve hız değişikliği seçeneği Nyheim Hines olarak belirlendi. yakın zamanda genişletildi, “başka yerlerde fırsatları umuyor”.

Colt’lar Mack’i satarsa, muhtemelen fazla bir şey olmayacak. Eski dördüncü tur seçimi bu sezon 2 milyon dolar, 2022’de serbest oyuncuya geri dönecek ve bu yıl zar zor rol aldı, ilk iki haftada 13 fotoğraf çekti ve ardından 3. Haftayı Titanlara karşı sağlıklı bir şekilde oturttu. kaşımak. Bununla birlikte, hangi takımlar müsaitliği hakkında aramaya gelebilir? İşte potansiyel iniş noktaları:

Clyde Edwards-Helaire, 3. Hafta’da Chargers’a karşı 100 yarda vurdu, ancak bu yıl tam olarak aydınlatamadı, Darrel Williams ve Jerick McKinnon arka sahadaki tek yardımcılar olarak görev yapıyor. Kansas City hücumda olduğu gibi gayet iyi olacak, ancak daha önce yardıma geri dönme konusunda düşük riskli kumar oynadılar (bakınız: LeSean McCoy, Le’Veon Bell) ve Mack, önemli bir payı garanti edebilecek bir adama sahip. bir playoff çalışması için taşır.

Geriye sadece üç (!) hamleyi besledikleri utanç verici bir Pazartesi gecesi yenilgisinden sonra, Eagles için bariz cevap Miles Sanders’ı daha fazla dahil etmek. Ancak, sezon dışında, Kerryon Johnson hakkında bir broşür alarak ve Jordan Howard’ı antrenman kadrosunda tutarak kıdemli bir tamamlayıcı ile oynadılar. Çaylak Kenneth Gainwell çoğunlukla pas yakalama görevlerine ayrılmışken, Mack, iyileştirilmesi gereken bir koşu oyununu güçlendirmek için düşük riskli bir ek olacaktır. Dahası, Philly’nin kadrosunda eski Colts koçları Nick Sirianni, Jemal Singleton ve Kevin Patullo da dahil olmak üzere bazı büyük savunucuları var.

Kyle Shanahan açıkça topu çalıştırmak istiyor, ancak 3. Haftada çaylak Trey Sermon ve bek Kyle Juszczyk’e dayanmak zorunda kaldı. Açıkça Sermon’a güvenmiyor ve çaylak arkadaşı Elijah Mitchell parıldarken, ikincisi aynı zamanda sakatlanan Raheem Mostert’in yerini doldururken bir sakatlıktan çıkıyor. San Francisco kalabalık bir NFC West’te yarışmacı olmayı planlıyor, bu nedenle geri dönüşleri için başka bir parça üzerinde kesinlikle düşük riskli bir kumar oynayabilir.

Chuba Hubbard’a tam da bu tür bir an için dördüncü tur bir seçim yaptılar, çift tehdit yıldızı Christian McCaffrey tekrar patladı. Ve 2 numaralı yedek olarak Royce Freeman’dan daha kötüsünü yapabilirsin. Ama McCaffrey’nin hamstringinin, o döndükten sonra bile, gerinmeyi sürdürüp sürdürmeyeceğini kim bilebilir. Carolina aniden 3-0 oldu ve köşe oyuncusu CJ Henderson ile takas yaparak sıcak başlangıçtan yararlanma planlarını doğruladı, bu yüzden arka sahayı desteklemek için başka bir hamle hemen onların yanında görünüyor.

Latavius ​​Murray, Devonta Freeman ve Le’Veon Bell’in hepsi JK Dobbins, Gus Edwards ve Justice Hill’in yerini doldurmak için gemiye geliyorlar. Murray ve Ty’Son Williams muhtemelen sahada onlara yeterince veriyor olsa da, ikincisinde hala satılmış görünmüyorlar ve koşu oyununa onlar kadar güvenen başka bir takım yok. Mack, gruba katılırsa anında Murray ve/veya Williams ile taşımaları ayırmaya aday olacaktı.

#Rapora #göre #Marlon #Macki #takas #etmek #isteyen #Colts #Panthers #49ers #kanıtlanmış #için #mantıklı #iniş #noktası #arasında

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: