Rays clinch American League’s best record vs. Astros, secure home-field advantage throughout first two rounds

0 0

USATSI

Tampa Bay Rays, Çarşamba gecesi Houston Astros’u 7-0’lık bir final (kutu skoru) ile mağlup ederek 98. galibiyetiyle bir franchise rekoru kırdı ve hem Amerikan Ligi’ndeki en iyi rekoru hem de ilk iki boyunca ev sahibi avantajını güvence altına aldı. sezon sonu turları.

Rays, birinci kaleci Ji-Man Choi ve ikinci kaleci Brandon Lowe’dan büyük geceler aldı. İkili, bir ev koşusu ve bir yürüyüş de dahil olmak üzere üç isabet kaydetmek için bir araya geldi. Ayrıca toplam beş yarışta sürdüler.

Höyükte, Işınlar Drew Rasmussen’in beş oyun dışı vuruş vuruşu yaptığını gördü. 54 sahada iki vuruş yaparken bir vuruş yaptı ve yürüyüş yapmadı. Tampa Bay, ilk olarak Rasmussen’i Willy Adames ticaretinin bir parçası olarak satın aldı.

Galibiyetle, Rays artık sezonda 98-60’lık bir rekora sahip. 98-64 rekorundan daha kötü bitiremezler. Potansiyel olarak daha az kayıpla bitirebilecek tek takımların hepsi Ulusal Lig’de: San Francisco Giants ve Los Angeles Dodgers’a üstün kayıtlar garanti edilirken, Milwaukee Brewers’ın da aynı şeyi yapma şansı çok az. (Biracılar şimdi yılda 95-63.)

Işınlar, AL’nin Vahşi Kart Oyununu kim kazanırsa oynayacaktır. Bu yarış Çarşamba gecesi itibariyle havada kalıyor. New York Yankees, Toronto Blue Jays’e karşı kaybetmesine rağmen hala kedi kuşu koltuğunda. Baltimore Orioles’i mağlup eden Boston Red Sox, Oakland Athletics ve Seattle Mariners arasında ne olursa olsun, Perşembe günü ikinci sırayı garanti altına alarak gireceğinden emin.

Astros’un AL West’i bir galibiyetle perçinleyeceğini belirtmekte fayda var. Houston, çarşamba gecesi bölümü hala güvence altına alabilir, ancak Atletizm’in Mariners’ı yenmesini gerektirecek. Aksi takdirde, Astros ya bir sonraki zaferiyle ya da Seattle’ın bir sonraki yenilgisiyle bölümü kilitleyecek.

#Rays #clinch #American #Leagues #record #Astros #secure #homefield #advantage #rounds

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: