Richard Sherman, Buccaneers ile anlaştığını duyurdu, eski All-Pro, Tampa’da Tom Brady’ye katıldı

0 0

Richard Sherman, Tampa’ya gidiyor. Üç kez All-Pro köşesi, Çarşamba günü podcast’inde Buccaneers ile imzaladığını duyurdu. Bu, Sherman’ın yılın ilk resmi serbest oyuncu ziyareti olan Tampa Bay’i ziyaret etmesinden ve oyun kurucu Tom Brady tarafından güçlerini birleştirmesi ve takımın Super Bowl şampiyonu olarak tekrar etmesine yardımcı olması için işe alınmasından sonra geliyor. Sherman’ın açıklamasının ardından ekip, sosyal medya kanallarından imzayı doğruladı. ESPN’den Adam Schefter, bunun Sherman için bir yıllık bir anlaşma olduğunu da ekliyor.

Sherman, “Sonunda yeterince konuştum ve Tampa Bay Buccaneers için oynamaya gideceğime karar verdim.” Dedi. “Elimden gelen en iyi teklifle gittim. Harika bir gruba liderlik etmek için oraya gidip harika bir kaset koymak (birlikte) için en iyi fırsat. Oraya gidip o takıma yardım etme ve bu takıma yardım etme yeteneklerime güveniyorum ve kendimi rahat hissediyorum.” Galibiyet… Bu, kaçıramayacağım bir fırsattı. Eşim ve ailemle birlikte tüm seçenekleri değerlendirdim ve ortaya bu çıktı.”

Sherman, podcast’inde San Francisco 49ers, Carolina Panthers ve Seattle Seahawks’ın onu gemiye almaya biraz ilgi gösterdiğini belirtti, ancak sonunda Korsanlar’ın en iyisi olduğu sonucuna vardı.

Neden Tampa Bay’e gitmeye karar verdiği sorulduğunda Sherman, “Açıkçası Super Bowl’dan çıkıyorlar” dedi. “Tüm başlangıçlarını geri verdiler. Harika bir kıdemli takımları var. Tonlarca yetenek. Açıkçası, Tom Brady’nin yönetiminde her zaman bir şansınız var. Elit cesetleri kabul ediyor. Ve harika bir boz ön yedi ve çok yetenekli bir arka uç, yani bu bir fırsat — dediğim gibi — kaçıramazdım. Bu kendini kanıtlamış bir takım ve benim sadece oraya gidip bu bacakların hala biraz meyvesi olduğunu göstermem gerekiyor.”

Sherman ayrıca Brady’nin Tampa ile sözleşme imzalamasını sağlamanın önemli bir parçası olduğunu da doğruladı.

Sherman, “Başlangıçta sadece formda olup olmadığımı görmek için uzandı” dedi. “O ve benim yıllar boyunca bir ilişkimiz oldu ve o çok — o harika bir adam. … Bir noktada birlikte oynama fırsatımız olursa ikimiz de gerçekten harika olacağını düşündük. Açıkçası, onunla durumlarımız, herhangi bir zamanda olası görünmüyordu, ancak uzandı ve ilgilenebileceklerini ve açıkçası benimle oynamak istediğini söyledi.Sonra ön büroları ulaştı ve konuşma birkaç hafta önce başladı. kaybettiklerinde [Sean Murphy-Bunting] ve sonra buharla yuvarlandı.

Sherman’ın eklenmesi, sezonun ilk üç haftası boyunca maç başına en fazla pas atmasına izin veren bir Korsanlar için ideal bir zamanda geliyor. Bu kısmen, birimin IR’de Sean Murphy-Bunting ile çıkık bir dirsekle oyun oynamasından kaynaklanırken, Carlton Davis (hamstring) ve Jamel Dean (diz) de yaralanmalarla uğraşıyor. Dean ile ilgili olarak, 3. Haftadan erken çıktıktan sonra ciddi bir diz yaralanmasından kaçındığı bildirildi, ancak kısa vadede uygunluğu şüpheli, bu da Sherman’ın takibini daha da önemli hale getirdi.

33 yaşındaki oyuncu, 2020 sezonunda en son San Francisco 49ers ile sahaya çıktı. Geçen yıl buzağı yaralanması nedeniyle oynadığı sadece beş maçla sınırlıydı, ancak toplamda 18 top aldı ve bir müdahalede bulundu.

#Richard #Sherman #Buccaneers #ile #anlaştığını #duyurdu #eski #AllPro #Tampada #Tom #Bradyye #katıldı

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: