Royals, outfielder Michael A. Taylor agree on two-year, $9 million contract extension

0 0

USATSI

Kansas City Royals Çarşamba günü yaptığı açıklamada, dış saha oyuncusu Michael A. Taylor ile iki yıllık bir uzatma konusunda anlaştıklarını duyurdu. ESPN’den Jeff Passan’a göre anlaşma, 2022-23 sezonu boyunca Taylor’a 9 milyon dolar ödeyecek.

30 yaşındaki Taylor, Washington Nationals tarafından ihale edilmedikten sonra offseason boyunca Royals’e katıldı. Bu sezon 137 maçta 12 ev koşusu ve 14 çalıntı üs (20 denemede) ile .244/.298/.359 (77 OPS+) vurdu. Kariyeri boyunca sıklıkla olduğu gibi, takım avantajıyla vuruş yaptığında üstün bir vurucuydu. Taylor bu yıl sağ kanatlara karşı .227/.283/.333 vuruş yaparken, güney pençelere karşı .286/.338/.421 vuruş yaptı.

Uzun zamandır bir artı defans oyuncusu olarak kabul edilen Taylor, Kauffman Stadyumu’nun geniş dış sahasında devriye gezerken itibarını yaşadı. Örneğin, Ortalamanın Üstünde Çıktılar’da veya Statcast’in savunma metriğinde 99. yüzdelik dilimde not aldı. (Beyzbol Referansı’nın tercih edilen savunma ölçütü, bu sezon onun 20 koşuya değdiğini kabul etti.)

Royals, Çarşamba günü sezona 72-85’lik bir rekorla girdi ve onları American League Central’da dördüncü sıraya koydu. Öyle olsa bile, Kraliyet ailesi önümüzdeki bahara doğru bir sıçrama yapmak için modaya uygun bir seçim haline geliyor. Bu kısmen takım başkanı Dayton Moore’un çalışma biçiminden kaynaklanıyor – görünüşe göre, draft pozisyonu için tanklanmak yerine her zaman ileriye doğru ilerliyor – ve kısmen de organizasyonun Kansas City’ye varmak üzere olduğu genç yetenek nedeniyle.

Espri yapmak gerekirse, Royals, 2022 sezonu boyunca kısa stoper Bobby Witt Jr., ilk kaleci Nick Pratto ve bu sezon 41 kez homer yapan yakalayıcı MJ Melendez de dahil olmak üzere birkaç çaylağı başlangıç ​​kadrosuna yerleştirmeyi düşünüyor. Çift ve Üçlü A.

O halde Taylor, merkezde potansiyel bir Altın Eldiven kazananı olmasının yanı sıra, dengeleyici bir kıdemli mevcudiyet görevi görecek.

#Royals #outfielder #Michael #Taylor #agree #twoyear #million #contract #extension

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: