HomeNCAABSamson: How NBA should handle unvaccinated players as new season approaches

Samson: How NBA should handle unvaccinated players as new season approaches

-

Pazartesi günü, NBA çevresindeki takımlar, sezon öncesi başlamadan önce yıllık Medya Günlerini düzenlediler. Ligde pek çok ilgi çekici hikaye olsa da, bu hafta en çok konuşulan konu bazı oyuncuların aşısız olması ve bunun takımlarını nasıl etkileyeceğiydi.

Salı günkü “David Samson ile Kişisel Bir Şey Yok” bölümünde David Samson konuya ağırlık verdi ve NBA Komiseri Adam Silver olsaydı aşılanmamış oyuncular için çözümünü sundu.

“Sana bir önerim var Adam. Oyuncuların aşı olup olmamasının umurunda olmadığını çok net bir şekilde ifade etmelisin. Ama aşıları yoksa ve oyun oynayamıyorlarsa, aşı yaptırmazlar. ödedi,” dedi Samson. Aşıları olmayıp oynamalarına izin verilirse maske takmaları, tüm COVID-19 kurallarına uymaları gerekiyor ve yapmazlarsa uzaklaştırma alıyorlar” dedi.

NBA’in Kyrie Irving ve Bradley Beal’deki iki kayan oyuncu, aşısız oldukları konusunda açıktı. Aslında Irving, Medya Günü’ne şahsen katılmak yerine Zoom üzerinden katılmayı seçti. New York City’nin aşı gereklilikleri nedeniyle aşısız kalırsa Irving’in Brooklyn’in iç saha maçlarında oynamasına izin verilmeyeceğini belirtmekte fayda var.

Diğerleri gibi, Samson da Irving gibi oyuncuların aşı olup olmayacağını veya sadece iç saha maçlarında oturup beklemeyeceğini görmek istiyor.

#Samson #NBA #handle #unvaccinated #players #season #approaches

Source by [Livezstream.com]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

- Advertisement -spot_img

Must Read

How to watch online _ Superstar free live stream

0
The premiere episode of the first season of "Superstar" will air on Wednesday, August 11 at 10 p.m. ET. A look at some of...