Shaquille O’Neal calls out Ben Simmons amid holdout from 76ers: ‘He’s going about it all wrong’

0 1

Shaquille O’Neal, Ben Simmons’ın Philadelphia 76ers’daki durumuyla ilgili hislerine gelince geri adım atmıyor. Simmons, Sixers’tan takas talebinde bulundu ve dileği yerine getirilene kadar takıma rapor vermeyi planlamıyor ve bu, özellikle Simmons’ın geçen sezonki playofflardaki ezici performansının ardından, O’Neal’ın hoşuna gitmiyor.

O’Neal, CBS Sports Network’ten Tiki ve Tierney’e yakın zamanda yaptığı bir konuşma sırasında, “Bir, gelmiyor. Bir oyuncu olarak, kendinle gerçekçi olabilmelisin,” dedi. “Agresif olmalısın ve geçen yıl kesinlikle playofflarda ortaya çıktı, şut atmak istemedi.

“Aynaya bakıp ‘Olabildiğim kadar iyi miyim?’ demelisiniz. Her şeyi yanlış yapıyor,” diye ekledi O’Neal. “Ofise gidebilirdi, ‘hey, duygularım incindi. Sizler benim tarafımda olmadınız. Profesyonel olarak bir takas istemek istiyorum.’ diyebilirdi. Soru şu ki, onu isteyen var mı? Agresif olmayacak ve playoff zamanında şut atmayacak bir adam için 200 milyon dolar ödemiyorum.”

Lütfen abone olmak istediğinizi onaylamak için onay kutusunu işaretleyin.

Üye olduğunuz için teşekkürler! Gelen kutunuza göz kulak olun.

Üzgünüm! Aboneliğiniz işlenirken bir hata oluştu.

Bu Shaq’ın Simmons’a yaptığı ilk ses değil. Bu ayın başlarındaki podcast’inde O’Neal, Simmons’ın olduğu gibi davranmak için yeterince iyi olmadığını söyledi – diğer birçok eski oyuncu ve medya üyesi tarafından tekrarlanan bir duygu.

O’Neal, “Söylemek üzere olduğum şeyi söylemek için G-14 sınıflandırmasına sahibim ve Charles Barkley de öyle: Ben Simmons, o kadar iyi değilsin,” dedi. “Ve sonra, bu ligde iyi mi olmak istiyorsun yoksa harika mı olmak istiyorsun? Harika değilsin. Ama bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsan harika olmalısın. Ve harika olmak için, oyununuz üzerinde çalışmalısınız.

“Instagram’a Ferrari’nizin veya hangi aktrisle takıldığınızın fotoğraflarını koymayın. Philadelphia, Boston, LA, Miami gibi çalışkan bir kasaba için oynadığınızda, hiçbir şey yapmazlar. s— bunların hiçbiri. Gelmeni, sıkı çalışmanı ve sıkı oynamanı istiyorlar… O adam sepete bile bakmadığında ben o 6. maçtaydım. Ve biliyorum ki, bir oyuncu olarak, Yaptığım ilk şey bir oyuncunun gözlerine bakmak. O adam dışarıda korkmuştu. Oynamaktan değil, faul yapmaktan ve serbest atışları kaçırmaktan korkuyordu. Tüm bunları unutun.”

Sixers yıldızı geçen sezonun sonundan bu yana ciddi bir sorumluluk eksikliği gösterdiğinden O’Neal’ın Simmons’a yönelik eleştirisi adil. Sonuç olarak, O’Neal’ın yorumlarının, yaklaşımının kamuoyunun algısına ne kadar zarar verdiğine bakılmaksızın, Sixers’a bir daha asla uymama planında kararlı görünen Simmons üzerinde muhtemelen bir etkisi olmayacak.

#Shaquille #ONeal #calls #Ben #Simmons #holdout #76ers #Hes #wrong

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: