Steve Belichick, Super Bowl LV’de Tom Brady’yi çektiğini, Patriots ile QB’nin düşkün anılarına sahip olduğunu söyledi

0 0

Tom Brady’nin Foxborough’a geri dönme ve 2020 baharında organizasyondan ayrılmasından bu yana ilk kez New England Patriots ile karşılaşma haftası nihayet geldi. Doğal olarak, bu oyun Brady ve eski sevgilisi olarak faturalandırılacak. İkisi NFL’nin gördüğü en büyük hanedanı birlikte inşa etmek için tarihte birbirine bağlı olduğu için Bill Belichick’te baş antrenör.

Bu yükselişe benzersiz bir bakış açısına sahip olan bir kişi, Bill’in oğlu ve şu anki Patriots’ın dış kaleciler koçu Steve Belichick. Brady’nin görev süresini hem organizasyona yakın biri olarak hem de yaşlandıkça koçluk ekibinin bir parçası olarak gördü.

Belichick gazetecilere verdiği demeçte, “2000 yılında buraya ilk geldiği zamanı hatırlıyorum, bu bizim ilk yılımızdı ya da Boston’daki ilk yılımdı, açıkçası bir koç olarak değil, takımın etrafında olmak ve nereden nereye geldiğini görmek,” dedi Belichick gazetecilere verdiği demeçte. Salı günü WEEI.com aracılığıyla bir video konferans sırasında. “O inanılmaz bir insan ve inanılmaz bir oyuncu. Saha içinde ve dışında ondan çok şey öğrendim, ona gerçekten teşekkür edemem. Binada, binanın dışında onunla çok zaman geçirdim. uçakta oyunlardan eve dönüş yolunda.O benim için izci takımını ona karşı yönetmem için çok iyi bir kaynaktı.Sadece Tom’un iyi yaptığı her şey, ki bu her şeydir.

“Onunla bu kadar uzun süre birlikte olduğum için çok mutluyum. Onun, ailesi ve başardığı her şey için daha mutlu olamazdım. Yaptığı çok özel. Bunu deneyimlediğim için mutluyum. bir kısmı birinci elden.”

Belichick, Brady’nin New England’dayken yapabildiklerine minnettar olmakla kalmadı, aynı zamanda geçen yıl Tampa Bay Buccaneers ile ilk sezonunda yedinci Super Bowl şampiyonluğuna giderken oyun kurucu için çekiyordu.

“Ben her zaman Tom için çekiyorum” dedi. “Onunla çok fazla geçmişim var. Ben de bir oyunun hayranıyım ve hayran olmanın yanı sıra ilişkiler ve tanıdığım insanlar için kök salmayı seviyorum ve Tom bu listede herkes kadar üst sıralarda. onun için çok mutlu. Bu hak edilmişti. Tom’a asla karşı çıkmayacağım.”

Pekala, Belichick’in Sunday Night Football’da Patriots’a meydan okuduğunda Brady ve Buccaneers’a karşı oyun planına yardım etmesi gerekeceği bu hafta hariç. Brady, maç başına ortalama 362.3 pas yardı ile bu çok beklenen eşleşmeye girdiğinden ve şimdiden üç hafta boyunca adına 10 pas touchdown yaptığından, bu New England savunması için oldukça bir test olmalı.

En büyüğü için heyecanlı NFL programı tarihte? CBS Sports uygulamasını takip edin ve NFL çalışanları ekibimizden en son bilgileri, ayrıca uzman ekibimizden haberleri ve her oyuncu hakkında veri içgörülerini alın. Zaten CBS Sports uygulamasına sahipseniz, hiçbir şeyi kaçırmamak için favori takımınızı favoriye aldığınızdan emin olun!

#Steve #Belichick #Super #Bowl #LVde #Tom #Bradyyi #çektiğini #Patriots #ile #QBnin #düşkün #anılarına #sahip #olduğunu #söyledi

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: