Tom Brady, Vatanseverlik sonrası başlığıyla haklı olduğunu hissettiğini söyleyerek babama şaka yollu tepki veriyor: Onu ‘bir eve’ koyma zamanı

0 3

Tom Brady Sr., geçen hafta NBC Sports Boston’dan Tom E. Curran ile oğlunun Foxborough’a, organizasyondan ayrıldığından beri ilk kez New England Patriots ile karşılaşacağı 4. 2020’de serbest oyuncu. Yaşlı Brady’ye, oğlunun Korsanlarla olan ani başarısının ayrılma kararını doğrulayıp doğrulamadığı sorulduğunda, “Kahretsin. [Bill] Belichick onun kapıdan çıkmasını istedi ve geçen yıl 56 gol attı. Bence bu oldukça iyi bir yıl.” Brady Sr., “Vatansever rejiminin onun için harekete geçme zamanının geldiğini hissettiği oldukça açıktı” diye ekledi.

Beklediğiniz gibi, Brady Sr. doğal olarak dünyadaki Tampa Bay oyun kurucusuna en yakın insanlardan biri olduğu için NFL boyunca oldukça dikkat çekti. Durum böyle olsa da, Brady’nin bu destansı eşleşmenin alevini alevlendiren pop’lar konusunda çok heyecanlı olduğu söylenemez. Pazartesi günkü “Let’s Go!” bölümünde Brady’nin ev sahipliği yaptığı podcast, oyun kurucu, babasının son sözleri hakkında “aslında söylemek istediğim bir açıklama hazırladığını” söyledi.

“Hayatının bu noktasında daha iyi bilmesi gereken 77 yaşındaki bir sigorta şirketi CEO’su Thomas Edward Brady tarafından yapılan yorumlar, oğlu Thomas Edward Patrick Brady Jr.’ın görüşlerini veya pozisyonlarını mutlaka yansıtmaz. ayrıca Tom Sr. açık yazılı izin olmadan oğlu adına konuşmaya devam ederse, Tom Jr. sonunda onu kendi isteği dışında bir eve koyma hakkını saklı tutar. Tüm söyleyeceklerim bu kadar” dedi.

Brady durumla dalga geçiyor, ama her iyi şakada bir parça gerçek var, değil mi? Brady Sr., oğlunun New England’dan ayrılmasıyla ilgili hissini yansıtıyor olsa bile, muhtemelen o halkın Belichick ve diğerlerine vermesini istemiyor. Çağlar boyunca bu hesaplaşmaya giden herhangi bir ilan tahtası materyali.

Brady’nin podcast’te belirttiği gibi, Foxborough’a dönüşü sırasında “mutlaka hatırlamayacak” ve birincil hedefi Bucs’ın Rams’e 3. Hafta kaybını takiben toparlanması.

2021 Tom Brady formaları satışa çıktı

Tom Brady, 44 yaşında sekizinci Super Bowl’u kazanabilecek mi? Brady hayranıysanız, 12 numaraya sahip yeni bir forma almanın zamanı geldi. Kırmızı, kalaylı ve gri formaları, tişörtleri, kapüşonluları ve daha fazlasını buradan satın alın.

Bu bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemleri için bir komisyon alabiliriz.

En büyüğü için heyecanlı NFL programı tarihte? CBS Sports uygulamasını takip edin ve NFL çalışanları ekibimizden en son bilgileri, ayrıca uzman ekibimizden haberleri ve her oyuncu hakkında veri içgörülerini alın. Zaten CBS Sports uygulamasına sahipseniz, hiçbir şeyi kaçırmamak için favori takımınızı favoriye aldığınızdan emin olun!

#Tom #Brady #Vatanseverlik #sonrası #başlığıyla #haklı #olduğunu #hissettiğini #söyleyerek #babama #şaka #yollu #tepki #veriyor #Onu #bir #eve #koyma #zamanı

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: