HomeNCAAFWATCH: Four-star athlete Dillon Tatum to make college commitment live Wednesday on...

WATCH: Four-star athlete Dillon Tatum to make college commitment live Wednesday on CBS Sports HQ

-

247Spor

Dört yıldızlı atlet Dillon Tatum, 2022 Sınıfı’nın 266. genel adayı, üniversite taahhüdünü Çarşamba günü saat 19.00’da CBS Sports HQ’da canlı yayınlayacak. Duyurusunu canlı olarak izleyebilirsiniz. sayfanın üst kısmındaki video, CBS Sports Uygulamasında veya bağlı cihazınız (Roku, Amazon Fire, Apple TV) aracılığıyla.

Tatum üniversite seçimlerini Michigan State, Michigan, Tennessee, Baylor, Georgia ve Iowa olarak daralttı. 247Sports Crystal Ball, Michigan State’e hizmetlerini indirme şansını %94,1’e, eyalet içi rakibi Michigan’ın ise %5,9’luk bir şansa sahip olmasını sağlıyor.

Tatum, West Bloomfield (Michigan) Lisesi’nden 5 fit-11, 190 librelik, ülkedeki 13. sıradaki atlet ve Michigan eyaletindeki beşinci sıradaki oyuncu. Lisede geri koşu, slot alıcısı, güvenlik ve köşe oyuncusu oynadı ve kolej hedefine vardığında defansif olması bekleniyor.

247Sports için ulusal işe alım analisti Allen Trieu, Tatum hakkında bu keşif raporunu verdi.

Trieu, “Geri koşmaktan ve hücumda güvenlik ve savunmada köşeye ve özel takımlarda tekmelere geri dönüşe kadar her yerde oynadı.” “Büyük ihtimalle üniversitede bir nikel köşesi olarak projeler. Koşu parkuru var ve iyi sonuçlar aldı ve bu onun düz çizgi hızında, aynı zamanda kondisyonunda ve lisede üç aşamayı da oynayabilmesinde ortaya çıkıyor. İyi top becerileri gösteriyor. ve güvenlik noktasından müdahaleler aldı Adam oynayabilmek için kısa alan çabukluğu ve seğirmesi var Fiziksel olarak iri değil ama aynı zamanda cüsseli de değil Bir okulun ona saldırgan bir görünüm vermesi imkansız değil ama en iyisi defans oynaması ve özel takım adamı olması muhtemel.”

#WATCH #Fourstar #athlete #Dillon #Tatum #college #commitment #live #Wednesday #CBS #Sports

Source by [Livezstream.com]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

- Advertisement -spot_img

Must Read

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAUQAAADrAQMAAAArGX0KAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAACBJREFUaN7twTEBAAAAwiD7pzbEXmAAAAAAAAAAAACQHSaOAAGSp1GBAAAAAElFTkSuQmCC

How to watch Venom 2 for free Movie online When you’re...

0
The wait is finally over! Venom 2 will be available for streaming in the fall of this year. Watch Venom 2 streaming full movie...