Yankees undefeated through six games since adopting team pet named ‘Bronxie the Turtle’

0 0

Getty Resimleri

New York Yankees, takımlarını sıçrayan serbest oyuncu hamleleriyle desteklemekle ünlüdür, ancak Bronx Bombers, en son etkili eklemeleri için çok farklı bir şekilde nakit para harcadı. Yankees, yerel bir evcil hayvan dükkanına girip soyunma odasında dolaşmak için “Bronxie” adlı bir kaplumbağayı benimsediğinden beri 6-0.

ESPN’e göre, Sürahi Nestor Cortés Jr., takımı Bronxie’yi geçen haftaki Texas Rangers serisinden önce benimsemeye ikna etti ve bu hareket anında temettü ödedi. Yankees seriyi süpürdü ve son iki maçın her birinde yedi sayı attı.

Bronxie’nin kazanan havası, Yankees’in Red Sox ile bir sonraki serisi için Fenway Park’a gitti. Kaplumbağanın ilk yolculuğunda, New York 3-0’lık bir rekor kırdı ve Sox’u seri üzerinden 10 koşuyla geride bıraktı.

New York (89-67), o zamandan beri Bronxie’den ilham alan güçlü haftası sayesinde joker kart avına çıktı. Beyzbol Referansına göre kadro, son yedi gün içinde %47.8’lik bir artışla sezon sonrası için %72 şansa sahip.

Bir sonraki Toronto Blue Jays ile bir yol serisi Yankees’i bekliyor ve ekip içinde Bronxie’nin gezi için sınırı geçip geçmemesi konusunda tartışma çıktı. New York’un eklenmesinden bu yana bir araya getirdiği 6-0’lık rekor, oyuncuların seçimini kolaylaştırdı: sürüş için geliyor.

Dış saha oyuncusu Brett Gardner, Pazar günü Yankees’in Boston karşısında 6-3 galibiyetinden önce ESPN’e verdiği demeçte, “Şans tılsımı, buna ne derseniz deyin; birçok erkeğin burada bir bağlantı olduğuna inandığını biliyorum.” “Sonunda, dışarı çıkıp alabilseydik harika olurdu. [Bronxie] küçük bir World Series yüzüğü.”

Yankees, Bronxie ile Salı günü saat 19:07’de Blue Jays’e karşı yenilmezlik rekorunu sürdürmeyi umuyor.

#Yankees #undefeated #games #adopting #team #pet #named #Bronxie #Turtle

Source by [Livezstream.com]

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: